WYLOGUJ SIĘ NA MAJÓWKĘ!

Nauka i praca zdalna, brak ruchu i aktywności fizycznej.

Czas to zmienić!

Wyloguj się na majówkę! Skorzystaj z wiosennej atmosfery Krasiejowa.

PROGRAM „SPACER Z DINOZAURAMI NA ZDROWIE”

Dzięki uruchomieniu programu „Spacer z dinozaurami na zdrowie” możemy udostępnić Wam wybrane atrakcje Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie. Prowadzimy zajęcia edukacyjne z wykorzystaniem wiedzy i doświadczenia profesjonalnych przewodników – edukatorów.
Park Nauki i Rozrywki to przede wszystkim miejsce, w którym czeka na Was ogromna ilość atrakcji i aktywności fizycznych na świeżym powietrzu. Dzięki dużemu obszarowi kompleksu nie musisz martwić się o dystans. Oferujemy bezpieczną przestrzeń do spacerów, zabaw ruchowych i aktywnego odpoczynku. Zajęcia edukacyjne odbywają się z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego.
Małych i dużych odkrywców zapraszamy do Krasiejowa na Majówkę!

ŚCIEŻKA EDUKACYJNA WŚRÓD DINOZAURÓW

  • Żywy dinozaur? – w Krasiejowie wszystko jest możliwe!
  • Zwiedzanie JuraParku i Prehistorycznego Oceanarium – przejdź przez ścieżkę edukacyjną o długości 1,5 km wzdłuż której stoją naturalnej wielkości dinozaury … i niektóre już z daleka widać, że szykują się do ataku. Inne spoglądają łagodnie na przechadzających się turystów. Wchodząc do Prehistorycznego Oceanarium zanurzysz się w mroku morskich głębin. Dzięki nowoczesnej technologii możesz teraz z bliska obserwować podwodne życie gigantów z przeszłości.
  • Wykopaliska na wyciągnięcie ręki – zobacz z bliska stanowisko dokumentacyjne, na którym wciąż trwają prace paleontologów. Przejdź nad jedyną w Polsce ekspozycją in situ, gdzie od nagromadzenia skamieniałości sprzed 230 milionów lat zakręci Ci się w głowie!
  • Park Nauki i Ewolucji Człowieka – wybierz się w podróż w czasie i przestrzeni i poznaj niezwykłe losy naszych przodków! Skąd pochodzimy? Dokąd zmierzamy? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź przemierzając fascynujące ścieżki przez okna prehistorii!

CZY BĘDĄ DZIAŁAŁY PUNKTY GASTRONOMICZNE?

Tak. Zapraszamy do Gastronomi Pod Wiatą oraz do punktu Lody/Gofry – bufet obiadowy i deserowy serwuje pyszne i sycące dania w wersji “na wynos”.

Możliwość zakupu biletów tylko w kasie JuraParku.