Majówka w JuraParku

 

 

Z czym kojarzy Ci się majówka? 

Może z grillowaniem? Dobrym jedzeniem? Ze świetną zabawą i dodatkowymi atrakcjami dla dzieci? Z wypoczynkiem z dala od miasta? Z czasem miło spędzonym z rodziną?

A może by tak wszystko to połączyć i spotkać się w JuraParku Krasiejów? Czemu nie! Mamy dla Was przygotowane liczne dodatkowe atrakcje dla dzieci – małych i dużych. Razem z marką Bonduelle (w dniach 30.04-1.05) przygotowaliśmy dla Was smakowity piknik grill. Upieczemy nie jeden stek z dinozaura, czyli będzie kilka słów o tym, jak prawidłowo wejść w sezon grillowania z Kraśką. A nasza Kraśka, jak przystało na dinozaura, zna się na tym najlepiej.

Co oprócz tego? Mnóstwo zabawy, bo przecież JuraPark to nie tylko dinozaury, ale również Park Rozrywki. Karuzele na plaży, mini samochodziki, eurobungee, Małpi Gaj dla najbardziej sprawnych ukryty za placem zabaw, a dla maluchów ciuchcia czy wielki basen z kulkami.

Najbliższy weekend majowy będzie w JuraParku rajem dla dzieci. Będzie wesoło, będzie kolorowo i dinozaurowo! Kraśka i Jej kolega Dinozaur będą z Wami na każdym kroku, a nasi animatorzy zadbają o to, aby wszystkie dzieci i ich rodzice świetnie spędzili ten czas.

Do zobaczenia już 30 kwietnia!