Przygoda z dinozaurami – czas START!

 

Już w sobotę 9 kwietnia oficjalnie rusza nowy sezon w Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie!

 

Bramy naszego Parku otwarte będą w każdy weekend (z wyłączeniem 17.04)  od 10.00 do 17.00, a w tygodniu w godz. 9.00-16.00. Na każdego czeka z pewnością wiele wrażeń. Od soboty dla wszystkich odwiedzających dostępne będą  m.in. :

 

Tunel Czasu  – najdłuższe „kino na kołach”- brzmi niewiarygodnie? Warto zobaczyć jak zmieniał się Wszechświat na przestrzeni milionów z lat z pokładu naszego Wehikułu Czasu,

 

Ścieżka edukacyjna – czyli najdłuższa trasa spacerowa, na której wędrując przez mezozoik poznajemy najpierw triasowe gady i płazy oraz polskiego pradinozaura i innych mieszkańców ówczesnego Krasiejowa. Po drodze docieramy do Pawilonu Paleontologicznego, gdzie mieści się jedyna w Europie wystawa „in situ” tutejszych skamieniałości. A dalej? Zapraszamy do zobaczenia na własne oczy realistycznych rozmiarów rekonstrukcji największych, najszybszych i najbardziej znanych dinozaurów wszechczasów,

 

 Prehistoryczne Oceanariumżycie w minionych wiekach toczyło się nie tylko na lądzie, ale też i w wodzie. Przekonaj się jak było ciekawe i zaskakujące! A na dodatek, tuż obok, można zobaczyć również bardzo realistyczny film w Kinie 5D.

 

Po takiej dawce wiedzy warto odpocząć na dziedzińcu parku, gdzie Punkty Gastronomiczne czekają na turystów.

 

Na spragnionych emocji małych i dużych odkrywców czeka Plac Zabaw z wieloma zjeżdżalniami, przeplotniami, ściankami wspinaczkowymi, huśtawkami, tyrolką i mnóstwem innych atrakcji. Tuż obok, ukryty pośród drzew Małpi Gaj, będzie gratką dla małych i dużych wspinaczy. Oczywiście atrakcji dla najmniejszych również nie zabraknie na Parku Rozrywki .

 

Czynny również będzie Park Nauki i Ewolucji Człowieka , opowiadający fascynującą historię nas – ludzi.

 

Dlatego przed przyjazdem koniecznie odwiedź nasz sklep internetowy i

 

 

KUP BILET 

 

Do zobaczenia w Rodzinnym Miejscu Dobrej Przygody!