Akces – „Witajcie w Naszej Bajce”

Stowarzyszenie na Rzecz Promocji Talentów „AKCES”, jest kolejnym, obok Stowarzyszenia Strefa Wsparcia, uczestnikiem Bajkowego Dnia Dziecka w JuraParku Krasiejów.

 

Stowarzyszenie Akces promuje uzdolnione wokalnie dzieci i młodzież, dbając o ich rozwój w sferze kultury i sztuki. Największy nacisk kładziony jest na rozwój muzyczny młodych podopiecznych. Podopieczni Stowarzyszenia biorą udział w licznych konkursach i przeglądach artystycznych, w naszej gminie i województwie, a także w przeglądach ogólnopolskich. Jednym z głównych celów organizacji jest jest wspieranie wszechstronnego rozwoju uzdolnionych dzieci i młodzieży, przez prowadzenie działalności kulturalnej i edukacyjnej, szczególnie zaś w zakresie inicjowania, wspierania i pomocy w przedsięwzięciach edukacyjno-kulturalnych, ze szczególnym naciskiem na najmłodsza grupę wiekową.

 

W niedzielę, 29 maja 2022r., swój wielki finał będzie miał Otwarty Festiwal Piosenek z Bajek i Baśni „Witajcie w Naszej Bajce” – Dzieci Dzieciom. Warunki uczestnictwa młodych talentów podane są na stronie Stowarzyszenia. Warto się śpieszyć, ponieważ termin nadsyłania zgłoszeń konkursowych mija 22 maja! 

 

Chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących Bajkowego Dnia Dziecka w Juraparku Krasiejów? Kliknij poniżej :

DZIEŃ DZIECKA

 

Do zobaczenia w Naszej juraparkowej Bajce!