Bajkowy Dzień Dziecka w Juraparku

Czy Wy i Wasze największe skarby macie już

plany na Dzień Dziecka?

Jeżeli nie lub jeszcze się wahacie – my śpieszymy z pomocą, bo w JuraParku Dzień Dziecka świętujemy już od 28 maja!

W niedzielę, 29 maja 2022r. , razem ze Stowarzyszeniem Strefa Wsparcia prowadzimy event pod hasłem Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej “Odłącz się – Połącz się”. W naszym Parku realizowany będzie trzeci segment kampanii, czyli „Uśpij ekrany – obudź wyobraźnię”. Kampania ma na celu zwiększenie świadomości rodziców i nauczycieli, jak wielkim zagrożeniem dla dzieci jest niewłaściwe korzystanie z urządzeń ekranowych, czyli tabletu, telefonów komórkowych i komputerów.

Dodatkowo przez cały dzień będziemy dbać z całych sił, aby pozostał on niezapomniany. Będą m.in. warsztaty kuglarskie, szczudlarze i pokazy cyrkowe.

Skoro Bajkowy Dzień Dziecka w JuraParku, to nie może zabraknąć u nas bajki – pięknej, kolorowej, wesołej, dziecięcej! Nikt do tej pory nie zrobił bajkowej scenerii lepiej niż zespół dziecięcy Akces w programie „Witajcie w naszej bajce”. Dodatkowo będzie można wziąć udział w konkursie muzyczny dla dzieci w kategorii „open”pod hasłem Festiwalu Piosenek z Bajek i Baśni, którego regulamin i karta zgłoszeniowa dostępna jest bezpośrednio na stronie Stowarzyszenia.

sobota, 28 maja 2022r. 

  • spotkanie z żywym dinozaurem,
  • gry i zabawy z animatorami,
  • spotkania z Kraśką

niedziela, 29 maja 2022

14:00 – warsztaty cyrkowe dla dzieci

15:00 – 16:30 festiwal „Witajcie w naszej bajce” – Stowarzyszenie Akces (w tym występ dzieci z Zespołem Akces oraz otwarty konkurs wokalny)

15:30 – 16:30 konkurs wokalny dla chętnych, kategoria open

17:00 – pokaz żonglerki i diabolo

gra terenowa w JuraParku z animatorem, pod patronatem Kampanii „Odłącz się – Połącz się”

pokazy szczudlarskie, warsztaty cyrkowe, pokaz żonglerki – wszystko w wykonaniu Krzysztofa Riewolda –  półfinalisty programu „Mam talent”, finalista Festiwalu „cyrkulacje” i „owacje”

 

Śledźcie na bieżąco nasze aktualności, wkrótce pojawi się tu więcej szczegółów!

 

A dla zdecydowanych – łapcie i kupujcie wejściówkę już dziś – nasze dinozaury już czekają!

 

KUP BILET

 

Patronem medialnym Bajkowego Dnia Dziecka jest Radio Eska