majowa promocja na obozy i kolonie

Majówka minęła, matury już się rozpoczęły, a za chwilę WAKACJE!

 

Czy Wasze dziecko ma już plany na nadchodzące wakacje?

 

Razem z organizatorem „turystyki niebanalnej” – biurem podróży Almatur, przychodzimy z odsieczą. Mamy dla Was niebanalne pomysły na kolonie i obozy dla małych i dużych odkrywców.

Dla młodzieży biuro przygotowało kilka ciekawych programów do wyboru, są wśród nich m,.in. Świat Przygód czy Świat Młodego Odkrywcy. Jednak jeżeli mimo wszystko, jesteś nieco na bakier z przygodą, może zainteresuje Cię coś bardziej uniwersalnego, coś co każde dziecko zna – LEGO ? MINECRAFT ? – mówi Ci to coś? Obozy o takiej tematyce są również organizowane na terenie JuraParku Krasiejów.

 

Co więcej, są teraz  w wyjątkowo atrakcyjnej cenie!

 

Dalej jesteś niezdecydowany? Mały, ciekawy świata człowiek jeszcze nie odnalazł nic dla siebie? A może po prostu jest za młody? Dla dzieci w wieku 7-11 lat biuro wychodzi z ofertą kreatywnych wakacji, zapraszając do uczestnictwa w Klubie Urwisa. Zabawy na świeżym powietrzu, dinozaury, ogromne place zabaw, to wszystko będzie na wyciągnięcie ręki!

 

A może wolisz spać w swoim łóżku i jesteś z Opola?

 

Przecież kreatywność to nasze drugie imię i też coś dla Ciebie mamy! Półkolonie z Almaturem! Wykwalifikowani opiekunowie, dobra zabawa, wesołe towarzystwo rówieśników – o to zadbają w naszym zaprzyjaźnionym biurze podróży i to wszystko codziennie!

Nie ma na co czekać! Czas ucieka, promocja trwa, więc zdecyduj jaką OFERTĘ wybierasz, a jest z czego, pakuj plecak, zakładaj wygodne buty i czas na przygodę!

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ