Oh jak gorąco! Czyli lato w pełni!

Dopiero co skończył się rok szkolny, tornistry powędrowały w kąt, a tu już pogoda tak nas rozpieszcza. Gorąco, słonecznie, wręcz idealne warunki do plażowania…

W JuraParku Krasiejów doskonale wiemy jak latem potrafi być gorąco.

Nasze dinozaury w większości nie mają schronienia przed żarem lejącym się z nieba, ale dzielnie znoszą te niedogodności. Nie chowają się zanadto, aby umilać Państwu zwiedzanie.

Każdy, kto odwiedził już nasz park, z pewnością zauważył dużą, jurajska plażę, przy całkiem sporym zbiorniku wodnym. Obok są karuzele, statek piracki kaczki – pływaczki, z których korzystają bardzo intensywnie amatorzy rozrywki.

 

Odważni już zażywają nie tylko kąpieli słonecznych, ale też moczą nogi w naszym zbiorniku z czystą i ciepłą wodą. Jednak już za kilka dni na naszej plaży pojawią się ratownicy i będziecie mogli bezpiecznie bawić się w wodzie.

Koniecznie rezerwujcie już urlop w pracy, planujcie wyjazd i oczywiście:

KUP BILET ONLINE

do naszego parku. Nie zapominajcie, że u nas płacisz raz, a korzystasz cały dzień, ze wszystkich atrakcji. Tutaj możesz sprawdzić na jakich zasadach można korzystać z Jurajskiej Plaży i miejsca wykorzystywanego do kąpieli.

Dodatkowo nadal honorujemy płatności bonem turystycznym!

Do zobaczenia w JuraParku Krasiejów!