Bilet Plaża – gorąca nowość!

Już jest! BILET PLAŻA, czyli wejściówka na najlepszą miejscówkę tych wakacji!

Śpieszymy donieść, że jest już w sprzedaży specjalny bilet sezonowy, dla wszystkich spragnionych kąpieli słonecznych nad brzegiem jurajskiego jeziora.

Jeżeli jesteś jedną z tych osób – zapraszamy do JuraParku Krasiejów.

Jednak BILET PLAŻA to nie tylko możliwość wejścia na teren wielkiej piaskownicy i korzystanie z wodnych atrakcji pod czujnym okiem wykwalifikowanych ratowników. W ramach tego biletu, każdy z plażowiczów może korzystać również ze wszystkich atrakcji znajdujących się przy plaży (kaczki pływaczki, mini samochodziki, family coster, statek piracki, duża i mała karuzela łańcuchowa) oraz z odbywających się w wybranych godzinach animacji.

 

KUP BILET NA PLAŻĘ!

 

Oczywiście możecie również przejść się na mały space i sprawdzić, co słychać u naszych prehistorycznych mieszkańców na ścieżce edukacyjnej i pobrykać, jak mały dinozaur na gigantycznym placu zabaw.

Myślimy, że nie pozostaje nic innego jak śledzić prognozy pogody, w pogotowiu powinna zawsze czekać spakowana torba z najpotrzebniejszymi plażowymi akcesoriami i w drogę! Bo nie zapominajcie, że Jurajska Plaża w Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie, w tym roku zmieniła się nie do poznania. Strefy zacienione, leżaki i niedługo również nowe atrakcje wodne – to wszystko w cenie jednego, superokazjonalnego biletu!

Bilet wstępu na Jurajska Plażę i wszystkie atrakcje towarzyszące to jednorazowy koszt 30 zł.

 

Bilety na plażę zakupione online można wykorzystać do 30.08.2022 r. 

W cenie biletu plażowego jest: Jurajska plaża wraz z karuzelami, plac zabaw, małpi gaj i ścieżka z dinozaurami. Pozostałe atrakcje są dodatkowo płatne