Projekt Karta Mieszkańca LGD „Kraina Dinozaurów”

Projekt „Karta Mieszkańca” został stworzony z myślą o mieszkańcach gmin Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania „Kraina Dinozaurów”. Po wstąpieniu do programu, każdy z Państwa otrzyma dostęp do systemu zniżek oraz benefitów do Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie.

Stworzony przez DLF Invest Sp. z o.o. Projekt, zastępuje dotychczas działający system kart wstępu do JuraParku Krasiejów, które zostają wycofane.

Głównymi atutami programu są rabaty i promocje czasowe dla posiadacza karty. M.in. -50% na atrakcje Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie obowiązujące latem (JuraPark, Prehistoryczne Oceanarium, Tunel Czasu, Pawilon Paleontologiczny, Park Rozrywki, Kino Cinema 5D, Park Nauki i Ewolucji Człowieka), -50% na atrakcje zimowe: wejście do Chaty Św. Mikołaja.

Możliwość zakupu Karty Rocznej z rabatem 50% upoważniającej do nielimitowanej liczby wejść do Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie Dodatkowo przewidziane są zniżki czasowe na bilety wstępu na wydarzenia: koncerty, pikniki, eventy dodatkowe oraz rabaty sezonowe na usługi gastronomiczne

Mieszkańcy gmin Stowarzyszenia LGD „Kraina Dinozaurów”, którzy założą Kartę Mieszkańca będą informowani drogą mejlową o promocjach czasowych, które na nich czekają.