Zabawa na plaży – JuraPark Krasiejów

 

Złocisty piasek, żar lejący się z nieba, odrobina chłodu pod wielkim parasolem i chłodnej odzie pod czujnym okiem ratowników, czyli witamy na Jurajskiej Plazy w JuraParku Krasiejów.

 

Mama i Tata opalają się na jaszczurzym leżaku, a dzieci bawią się na brzegu razem z naszymi osobami od zadań specjalnych, czyli dino-animatorami. Zapytacie dlaczego? Ponieważ na plaży musi być wesoło i kolorowo, na plaży dzieci chcą się bawić i my o tym wiemy.

Dlatego w piękne słoneczne dni, będziecie mogli spotkać naszych dino-animatorów na wyjątkowej jurajskie plaży.

 

Zdradzimy, co przygotowaliśmy, ale tylko troszeczkę, aby pozostała nutka ciekawości.

 

Wszystkim bez wyjątku piasek i plaża kojarzą się z budowaniem zamków z piasku czy kopaniem największej dziury w ziemi. I ta adrenalina, aby przypadkiem fala lub inny morski stwór nie zabrał naszej budowli w wodną otchłań!

Wiemy, że tak jak i my, wasze dzieci wręcz kochają rywalizację, więc bez plażowej wersji limbo i wodnego przeciągania liny również się nie obejdzie. A jak już będziemy się pluskać w piasku to kto zagra z nami w siatkówkę plażową? Ok, siatkówka jest fajna, ale grać w ręcznikową jej wersję to już chyba brzmi ciekawiej!

 

Balonowa bitwa wodna? To taki must have naszego wodno – plażowego szaleństwa. Oczywiście dla dzieci, które mniej kochają kąpiele wodne lub po prostu nie mają akurat stroju kąpielowego również będzie miło i wesoło. Zabawy z chustą, na chuście i w każdej innej wersji, piaszczyste tańce z naszą instruktorką i gry rywalizacyjne na brzegu jeziora to tylko jedne z wielu atrakcji.

 

Wszyscy zabieramy dużą dawkę pozytywnej energii i do zobaczenia na plaży w JuraParku Krasiejów!

A już nie długo – 7 sierpnia 2022r. – zapraszamy na jeszcze więcej atrakcji ->          Piana Party 2022