Wycieczka szkolna – zaplanuj już dziś wyjazd z klasą do JuraParku!

Wycieczki szkolne są miłą i często wyczekiwaną odskocznią w nauce. Dzieci powinny uczyć się przez ruch i zabawę, wówczas nauka samodzielności, krytycznego i racjonalnego myślenia przychodzi samoistnie. Dzięki organizowanym wycieczkom, naturalna potrzeba poznawania i odkrywania nowych miejsc i doznawania nowych doświadczeń zostaje zapewniona.

Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom.  Proponujemy ofertę, która łączy naukę z zabawą. Tym sposobem dziecko  przyswaja wiedzę w sposób nieświadomy i intuicyjny.

Pierwszy dzwonek już nie długo, dlatego już teraz zapraszamy do kontaktu i ustalenia szczegółów planu wycieczki – nierzadko wycieczki integracyjnej dla nowej klasy i wychowawcy.

HISTORIA, PRZYRODA, GEOGRAFIA,BIOLOGIA, EWOLUCJA CZŁOWIEKA – z tych zagadnień dowiecie się najwięcej.

Przekazywana wiedza dostosowana jest do wieku uczestników, a także zgodna jest z obowiązująca podstawą programową. Podczas wycieczki uczniowie mogą rozwijać sfery estetyczne oraz emocjonalne. Staramy się przekazywać wiedze w oparciu o rzetelne i krytyczne podejście do informacji, a naukę traktujmy jako wyprawę w poszukiwaniu prawdy.

Zachęcamy Państwa jako nauczycieli i wychowawców do skorzystania z naszej oferty .

Przypominamy, ze wycieczkę do Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie można rozliczyć również z

PROJEKTU MEiN

 

Zapewniamy: zajęcia i program pobytu dostosowany do wieku uczestników, profesjonalną kadrę przewodników, szeroki wybór zajęć terenowych i lekcji muzealnych.

Dla Grup Przedszkolnych przygotowaliśmy specjalną, ciekawą ofertę spędzenia czasu w naszym Parku.

SPRAWDŹ OFERTĘ