Pogoda w kratę nam nie straszna!

Za oknem już coraz częściej pogoda nie koniecznie w szkocką kratę – by nie powiedzieć szara i ponura. Czekamy wszyscy z utęsknieniem na naszą polską, złotą jesień. Kiedy słoneczko jeszcze przyjemnie grzeje, drzewa zyskują nową szatę, a wszystko wokół powoli przygotowuje się do zimy.

Oczywiście My nie zamykamy się dla Was i nasze dinozaury nie szykują się jeszcze do zimowego snu 🙂 Jesteśmy otwarci, pracujemy codziennie, choć w nieco zmienionych godzinach i inaczej niż jeszcze miesiąc temu, kiedy mogliśmy razem szaleć na jurajskiej plaży.

W związku z tym, ze w przyrodzie wszystko się zmienia, my też wprowadzamy małe zmiany. W poniedziałki, wtorki i środy zapraszamy wszystkich kochających naszą przestrzeń. Będzie wtedy zapewne równie pięknie jak w inne dni, aczkolwiek część atrakcji może być wyłączona z użytkowania. Stąd też zmieniamy na wyznaczone trzy dni ceny biletów – wprowadzamy bilet spacerowy w cenie 30 zł/osoba.

W cenie biletu spacerowego: korzystanie ze ścieżki edukacyjnej z dinozaurami (z wyłączeniem Pawilonu Paleontologicznego), korzystanie z Placu Zabaw i Małpiego Gaju.

W pozostałe dni (czwartek – niedziela) nasz obiekt działać będzie na dotychczasowych zasadach (standardowe ceny biletów i pełna dostępność atrakcji uzależniona od warunków pogodowych)

Przed przyjazdem do Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie zachęcamy do kontaktu telefonicznego                          (+48) 519 346 149 lub za pośrednictwem naszego konta na Facebooku JuraPark – Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie. Udzielimy z pewnością wszystkich informacji o aktualnej ofercie i warunkach pogodowych na terenie parku.