Pakiet turystyczny – czyli nic Cię nie zaskoczy!

Jeżeli zastanawiasz się gdzie spędzić piękny, październikowy weekend lub wybrać się na jednodniową wyprawę z dziećmi – trafiłeś pod właściwy adres. W JuraParku Krasiejów przygotowaliśmy wyjątkowy pakiet dla naszych gości! Jeżeli zdecydujesz się na zakup pakietu turystycznego i odwiedzenie naszego obiektu w wybranych dniach, nie musisz martwić się o dodatkowe koszty. 

jesień w Juraparku Krasiejów

Przełom września i października to najczęściej miesiąc wszechobecnej dyni… Czy dinozaury zajadałyby się tymi warzywami? Tego raczej się już nie dowiemy, ale pewnym jest, że pomarańcz jest nam bardzo bliski. Dlatego też w naszym Parku znajdziecie klimatyczne dekoracje. Jednak, aby je zobaczyć i nie przepłacić warto skorzystać z Październikowego Pakietu Turystycznego.

Już na wstępie otrzymujesz 10 % rabat, dzięki czemu możesz zaoszczędzić!

I OPCJA

Kompleksowy bilet wstępu do Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie + kupon na wybrany posiłek z 10% rabatem.

II OPCJA 

Kompleksowy bilet wstępu do Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie + kupon na wybrany posiłek z 10% rabatem + nocleg w Parku Nauki z rabatem 20%

Warto pamiętać, że rodziny nocujące w naszej bazie, za bilet kompleksowy płacą raz, a przez resztę dni pobytu z atrakcji korzystają za darmo!

UWAGA

Pakiet Turystyczny zawiera bilet kompleksowy, który dostępny jest od czwartku do niedzieli!

Dodatkowymi opłatami mogą być indywidualne potrzeby klienta tzn. udział w warsztatach, skorzystanie z dodatkowej gastronomii czy zakup pamiątek.

—————————————————————————————————————————————-

ZASADY WYKORZYSTANIA PAKIETU Turystycznego:
  • Obowiązkowo pakiet musi zawierać dwie różne usługi pod rygorem unieważnienia transakcji

  • Pakiet Turystyczny można zrealizować wyłącznie drogą online.

  • Aby otrzymać bilety wstępu, należy udać się do kasy głównej z otrzymanym kodem QR, na podstawie którego wydane zostaną bilety wstępu oraz kupony na posiłek.

  • Kod QR zostanie wysłany do Państwa drogą e-mailową.