Mikołaj już pakuje prezenty!

spotkanie z Mikołajem w Krasiejowie
Zima coraz bliżej, a psotne Elfy ciężko pracują, bo już 26 listopada do Krasiejowa przeprowadza się Mikołaj! I to nie są żarty! My już odliczamy dni, kiedy znowu będziemy mogli Was gościć!

SPOTKAJ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA w juraparku OD 26 LISTOPADA

Święty Mikołaj w Krasiejowie

W JuraParku Krasiejów przygotowania do powitania wyjątkowego Gościa z Północy już się rozpoczęły. Mikołaj poinformował nas, że do swojej Chaty zawita już 26 listopada i będzie oczekiwał z niecierpliwością na wszystkich aż do końca grudnia. Wspomniał także, że w tym roku planuje wiele zmian. Jakich? Zabronił mówić, ale od pracowitych Elfów wiemy, że już trwa remont jego zimowej Chaty Mikołaja w Krasiejowie – zmienia się wiele! Ale nie możemy zdradzić dokładnie co, bo też chcemy zasłużyć na prezenty!

Mikołajki dla Grup Zorganizowanych

W tym roku cała załoga Świętego Mikołaj ostro wzięła się do pacy i szykuje coś naprawdę wyjątkowego! Dużo się zmienia. Oczywiście Mikołaj znajdzie czas, aby porozmawiać z każdym, kto go odwiedzi i to pozostaje niezmienne. Jednak Elfy w tym roku szykują dla wszystkich moc atrakcji. Nie tylko całe lato ciężko pracowały nad zmianą swojej garderoby, ale również pakowały mnóstwo prezentów i uczyły się nowych sztuczek. Jesteście ciekawi jakich? – Koniecznie zarezerwujcie swój pobyt już dzisiaj!

Mikołaj dla każdego

zdobienie pierników warsztaty dla dzieci

Ten poczciwy starszy Pan kocha wszystkie dzieci – małe i duże. Wszak każdy dorosły ma w sobie ukryte dziecko, tylko ważne, aby je czasami odkryć w sobie! Chętnie ugościmy każdego i z każdym z Was się chcemy świetnie bawić. Dla dzieci przygotowaliśmy warsztaty – tradycyjne i kreatywne, a dzieła jakie na nich powstaną mogą zawisnąć na waszych choinkach lub wprowadzić już świąteczną atmosferę.

Nie będziemy zdradzać, co przygotowujemy, bo to ma być niespodzianka! Zapraszamy w każdy weekend – od 11.00 do 18.00 – a na pewno nie pożałujecie!