Wigilia firmowa w 5 krokach

Chata Świętego Mikołaja

Dla niejednego pracownika działu HR czy właściciela firmy organizacja świątecznego spotkania dla swoich pracowników jest nie lada wyzwaniem. Pojawia się mnóstwo pytań. Kiedy się za to zabrać? Kogo zaprosić? Gdzie zorganizować wigilię? Kiedy będzie na to najlepszy termin? Na te wszystkie pytania odpowiedź znajdziesz poniżej!

1. Wigilia Firmowa w 2022 roku – kiedy planować?

Grudzień – ostatni miesiąc roku. To szczególny okres w życiu każdego z nas. W życiu firmy także. Dokonujemy wówczas pierwszych podsumowań mijających 12 miesięcy i zastanawiamy się nad planami na kolejne. Jednak grudzień to przede wszystkim okres Świąt Bożego Narodzenia. W tym czasie wszyscy myślimy o czasie spędzonym z rodziną. Myślami jesteśmy przy wspólnej wigilijnej kolacji, ubieraniu choinki czy wręczaniu sobie prezentów. Magię świąt warto również przenieść na grunt przedsiębiorstwa. Organizacja wigilii firmowej jest często stałym punktem w kalendarzu każdego pracodawcy. Ale pora odpowiedzieć na pytanie – kiedy planować? Jeżeli jeszcze o tym nie myślałeś, to teraz jest na to najlepszy czas!

2. Dlaczego warto ja zorganizować?

Wigilia firmowa jest przez niektórych błędnie uważana za niepotrzebny wydatek. Z góry zakładamy, ze część pracowników odmówi uczestnictwa, a nam z tyłu głowy podpowiada coś, że jest to kolejna impreza, którą „wypada zrobić”. Jednak prawda jest inna. Wigilia firmowa jest czasem, kiedy można spotkać się z pracownikami poza codziennym miejscem pracy. W magicznej, świątecznej atmosferze. Warto tę okazję właściwie wykorzystać.

To sposób, by powiedzieć „Dziękuję” wszystkim tym, którzy przez ten rok razem pracowali na sukces firmy. Wigilia pracownicza w świątecznej atmosferze to świetna okazja, by przekazać pracownikom ważne informacje, wyróżnić ich, przedstawić plany na nadchodzący rok.

Wigilię firmową można połączyć z atrakcyjnym spędzeniem czasu na wspólnych warsztatach, które nie tylko dostarczą sporą dawkę dobrej zabawy, ale też zintegrują zespół.

Wigilia firmowa to okazja, by odejść od biurek i miejsc pracy i po prostu ŚWIETNIE SIĘ BAWIĆ!

3. Jak sprawić, by wigilia firmowa w 2022 roku była wyjątkowa?

Chyba najprościej powiedzieć – zrobić to dobrze! Wigilia firmowa to okazja, by spotkać się w gronie współpracowników w niecodziennej atmosferze i miejscu. Warto postarać się, aby to spotkanie było wyjątkowe. Przede wszystkim organizacja wigilii firmowej powinna zostać powierzona osobie, która wykona to zadanie z chęcią i należytą starannością. Zadba o odpowiednie akcenty, prezenty, muzykę, dekoracje – to one budują świąteczny klimat.

W domowym zaciszu zawsze troszczymy się o wspaniałą oprawę wigilijnej kolacji. Ubieramy piękną choinkę, dbamy o dekoracje i przygotowujemy mnóstwo wspaniałych potraw. Również podczas wigilii firmowej warto zadbać o to, by „wigilijny stół” nie świecił pustkami. Pełne menu? A może warto rozważyć warsztaty świąteczne, które dostarczają dużo pozytywnej zabawy i nauczą uczestników nowych umiejętności.

Jednak pamiętaj, że ponad wszystko trzeba zadbać o to, aby współpracownicy, koleżanki i koledzy z pracy poczuli, że została ona zorganizowana specjalnie dla nich, bo są cenni dla pracodawcy.

4. Gdzie i kiedy wigilia firmowa?

Tradycyjna kolacja wigilijna – czyli spotkanie w miejscu, gdzie na spokojnie, bez biurowego ciśnienia, goniących maili czy kończących się terminów wszyscy goście będą mogli spędzić czas lepiej się poznając. Wybierając JuraPark Krasiejów na wigilię firmową musisz pamiętać o jakości. Jedzenie musi być naprawdę dobre, a menu wigilijne odpowiednio zestawione – a takie wymagania spełniamy! Spotkania w „biesiadnym” stylu mają również bardzo dużo plusów. Wszak nie od dziś wiadomo, że najlepsze przyjaźnie, współprace czy umowy zawierane są przy stole, w towarzystwie świetnego jedzenia i trunków, w baśniowej Chacie Świętego Mikołaja.

Kiedy na spotkanie świąteczne? Do dyspozycji co prawda masz kilkanaście dni grudnia, ale zawsze będziemy doradzać „zmieszczenie się” z terminem do 20 grudnia. Jesteś ciekawy czy mamy jeszcze wolny termin – zadzwoń! A nóż znajdziemy dogodny dla Twojej firmy termin.

 

Jolanta Labus – organizacja imprez

tel. 797 028 484     lub      jola.labus@jurapark.pl

 

5. Dlaczego wigilia firmowa w JuraParku Krasiejów?

  • miejsce, które spełni Twoje oczekiwania i pomieści wszystkich gości,
  • menu na najwyższym poziomie dla każdego o różnych upodobaniach kulinarnych,
  • scenariusz, dzięki któremu cała impreza sprawnie się odbędzie,
  • dekoracje wprowadzające wszystkich uczestników w świąteczny i wyjątkowy klimat,
  • upominki i prezenty, zarówno dla dorosłych jak i dzieci

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, gwarantujemy, że z naszych obowiązków wywiążemy się z należytą starannością. Nasi pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w organizacji imprez najpierw wysłuchają Twoich potrzeb, przygotują odpowiednią i dopasowaną do Ciebie ofertę, a w trakcie realizacji dopilnują wszelkich szczegółów wydarzenia. Organizacja to nasza specjalność, pozwól więc sobie na odrobinę komfortu i nie zaprzątaj sobie głowy dodatkowymi obowiązkami!