Dzień dinozaura!

Wree!!! Na ten wyjątkowy dzień – Dzień Dinozaura – cały rok czekają wszyscy DINOFANI! Ale coś naszym dinozaurom się pozmieniało i postanowiły sprawić Wam wszystkim super prezent – nie dzień, a TYDZIEŃ dinofanów! Świętujemy dzień dinozaura i z tej okazji bilety kompleksowe sa w super cenie, a ważne aż do 30.07.2023r!

stań oko w oko z allozaurem
Czy te zęby mogą kłamać..? - Sprawdź!

DZIEŃ DINOZAURA — BILETY 40% TANIEJ

A może by tak zobaczyc co grają w kinie?

Świętuj z nami Dzień Dinozaura! Bilety kompleksowe do naszego Parku tylko w dniach 21.02 – 28.02.2023r. aż 40% taniej! Możesz już teraz sprawić prezent sobie i swoim dzieciom z okazji zbliżającej się majówki czy dnia dziecka i kupić bilety online w naszym dinozaurowym sklepie. Zaplanuj swoje wakacje już teraz i spędź rodzinny wypoczynek w Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie.

Skorzystaj więc z atrakcyjnego rabatu i kup bilety kompleksowe! W pakiecie dostępne są wszystkie atrakcje!

Bilety zakupione w promocji będą ważne do 30 lipca 2023 r.

(istnieje również możliwość płatności bonem turystycznym)

Park Nauki i Ewolucji Człowieka
Park Nauki i Ewolucji Człowieka

Bilet kompleksowy zawiera takie atrakcje jak: Tunel Czasu, Ścieżka edukacyjna z dinozaurami, Pawilon Paleontologiczny z autentycznymi skamieniałościami, Prehistoryczne Oceanarium, Kino 5D, Plac Zabaw, Park Rozrywki, Kąpielisko – NOWOŚĆ 2023!, Park Nauki i Ewolucji Człowieka. Mało?? Do tego dokładamy pakiet niezapomnianych wrażeń i emocji, których nie zabraknie w nadchodzącym sezonie!

Oczywiście na terenie Parku Nauki dysponujemy również bazą noclegową → Noclegi w JuraParku, Pole Namiotowe i CamperPark oraz bogatą ofertę gospodarstw agroturystycznych i hoteli w niedalekim sąsiedztwie JuraParku Krasiejów.

A warto pamiętać, że korzystając z noclegu w naszej bazie hotelowej z atrakcji Parku korzystasz przez cały okres pobytu – płacisz tylko raz!

ZAPŁAĆ BONEM TURYSTYCZNYM

Nie zrealizowałeś jeszcze bonu turystycznego? To wspaniale, ponieważ bilety promocyjne możesz także opłacić bonem turystycznym! Pamiętaj, jeśli realizujesz bon turystyczny, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu zweryfikowania płatności.