Wycieczka szkolna do Krasiejowa

wycieczka szkolna

Nauka przez praktykę i doświadczenie – marzenie każdego dziecka, rodzica i pedagoga. Możesz je spełnić w bardzo łatwy sposób. Wystarczy, że zabierzesz swoich podopiecznych do Nas – do JuraParku Krasiejów – jednej z największych atrakcji turystycznych województwa opolskiego.

Zadzwoń do nas!

skontaktuj się z nami telefonicznie lub mejlowo, a znajdziemy dogodny dla Ciebie Termin

WYCIECZKA SZKOLNA do Krasiejowa - dobry wybór!

przewodnik

Najwięcej zapamiętujemy praktykując. Od zarania dziejów w naszej naturze leży doświadczanie. I to doświadczanie wszystkimi zmysłami – o czym możecie się dowiedzieć poznając historię ludzkości w Parku Nauki i Ewolucji Człowieka. Nie była ona łatwa, ale z pewnością nie była też nudna. Nasi przodkowie musieli mierzyć się z nie lada wyzwaniami, aby dojść do obecnego poziomu ewolucji.

Dla wszystkich proponujemy naukę w terenie, często połączoną z zabawą. Oczywistym jest, że danie ładnie podane smakuje lepiej – tak samo rzecz ma się z przyswajaniem wiedzy. Szybciej i trwalej trafiają dane do naszych umysłów, gdy są w odpowiednim „formacie”, czyli właściwie przekazane. Możecie na chwilę się zastanowić, co mamy na myśli, mówiąc o odpowiednim podaniu faktów… w taki sposób, który zaciekawi ucznia, a tym samym będzie dla niego przyjemną formą nauki! Co więcej, taką formę znajdziecie u nas — w Krasiejowie.