3.2.1! – Start! – majówkowy zawrót głowy!

Już od soboty 29 kwietnia zapraszamy na rozpoczęcie sezonu letniego 2023 w JuraParku Krasiejów! Przez całą Majówkę (29 kwietnia – 3 maja) czynne będą wszystkie nasze atrakcje, a dodatkowo przygotowaliśmy dla Was i Waszych dzieci wiele niespodzianek.  Nie zabraknie tego, co najbardziej kochacie, ale też zobaczycie co nowego u Nas – to będzie wyjątkowy czas rodzinnej zabawy!

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy

☀️ Festiwalowa Sobota – Festiwal baniek mydlanych, gdzie będzie można nauczyć siebie i naszą Kraśkę puszczać bańki – to nie byle jakie, bo największe w całym JuraParku!,

☀️ Dinozaurowa Niedziela –  malowanie dinozaurów, amonitów i innych prehistorycznych okazów. A może sami zechcecie pokazać nam swoje talenty i stworzycie piękną aranżację?

☀️ Poniedziałek Naukowców – pokaz skamieniałości w pawilonie paleontologicznym – otwieramy drzwi do prehistorii. W miejscu odkrycia będzie można zobaczyć i dotknąć ogromu skamieniałości znajdywanych w Krasiejowie,

☀️ Kreatywny Wtorek – warsztaty z między innymi malowania dinozaurów, tworzenia baniek mydlanych i … no właśnie, nie powiemy! 

☀️ Środa jaskiniowców – warsztaty sztuki prehistorycznej, czyli jak przed tysiącami lat wyglądał popularny make-up 🙂