Wielkie poszukiwanie Jaj dinozaurów

W Drugi Dzień Świąt Wielkanocnych, czyli Tradycyjny Śmigus Dyngus, zapraszamy na rodzinny spacer do Krasiejowa! Każdy, kto w tym  dniu wejdzie do naszego Parku, może pobawić się z nami w rodzinne poszukiwanie jaj dinozaurów (szczegóły poniżej):

 

Miejsce i czas konkursu:
– Konkurs trwa w dniu 10.04.2023, w godzinach pracy JuraParku Krasiejów, czyli w godz. 10.00-17.00
– Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeniu w dniu jego trwania, tj. 10.04.2023.

Zasady konkursu
– W konkursie może wziąć udział każdy odwiedzający, który w dniu 10.04.2023 wejdzie na teren JuraParku Krasiejów na podstawie aktualnego biletu wstępu (bilet jurapark lub kompleksowy).

– Konkurs polega na znalezieniu ukrytych na terenie JuraParku Krasiejów „jaj dinozaurów” w liczbie 5 sztuk (1 duże złote jajo i 4 małe zielone jaja – są to jaja z tworzywa, nie są nimi wydruki komputerowe i słodycze).
–  Jaja ukryte zostały na terenie JuraParku (ścieżka z dinozaurami, plac zabaw, plaża, małpi gaj, prehistoryczne oceanarium, gastronomia, park rozrywki) w miejscach ogólnodostępnych.
– W celu znalezienia jaj zabrania się m.in.: przechodzenia przez barierki, wchodzenia do miejsc dostępnych tylko dla obsługi parku, niszczenia mienia parku.
–  Za zwycięzcę uznaje się osobę, która w godzinach otwarcia obiektu odnajdzie ukryte jaja dinozaurów i dostarczy je do Punktu Obsługi Klienta (Kasy główne JuraParku), gdzie otrzyma nagrodę w formie vouczera.

Nagroda
–  Nagrodą za znalezienie największego jaja dinozaura (ok 40 cm) jest Pakiet Kompleksowy 1+1 – 1 x normalny + 1 x ulgowy do Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie – do znalezienia 1 jajo.
–  Nagrodą za znalezienie mniejszych (ok 20 cm) jaja dinozaura jest Pakiet Kompleksowy ulgowy do Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie – do znalezienia 4 jaja.
– Liczba osób, które zwyciężą w konkursie: 5.
– Vouchery ważne są do do 30.09.2023 r.
–  Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę.
–  Odbiór nagrody jest możliwy osobiście w kasie JuraParku w postaci vouczera, w dniu 10.04.2023.

 

POWODZENIA!

 

Pełen regulamin