promocja gorąca jak nadchodzące lato! -30% na bilety online!

Zastanawiasz się, gdzie na najbliższy weekend? Krasiejów!- to doskonały wybór w szczególności, że czeka tu wiele atrakcji, a otaczająca natura sprawi, że pokochasz to miejsce! Co więcej, tylko do 23 czerwca możesz skorzystać z wyjątkowej promocji – 30% taniej na Bilety Kompleksowe.

KUP BILET KOMPLEKSOWY 30% TANIEJ

 

  • Promocja trwa do 23 czerwca 2023 r. 
  • Bilety zakupione w promocyjnej cenie będą ważne w dniach 20- 30 czerwca 2023 r.

Natura, zabawa i ogrom atrakcji dla dzieci i dorosłych! JuraPark Krasiejów to miejsce dedykowane rodzinom z dziećmi. Dlatego jeśli zastanawiasz się nad rodzinnym wyjazdem, zapraszamy🙂

BILET KOMPLEKSOWY

To wspaniały wybór jeśli chcesz zobaczyć wszystkie atrakcje, a przede wszystkim zatrzymać troszkę gotówki w kieszeni! Wybierając tę opcję, korzystasz bez limitu ze wszystkich atrakcji rozrywkowych. Co więcej, możesz także powracać do nich na podstawie wydanej przez obsługę opaski wstępu.

 

Bilet normalny – 99 zł          69,30 zł

Bilet ulgowy – 89 zł               62,30 zł

Bilet dla malucha – 5 zł          3,50 zł

A już teraz bilet ten kupisz 30 % taniej! Nie czekaj, promocja obowiązuje tylko online! 

Skorzystaj i podaruj swoim dzieciom niezapomniane wspomnienia.  

 

To nie koniec! Jeśli nocujesz w bazie noclegowej (Noclegi w Parku Nauki, Camper Park, Pole Biwakowe) oraz w agroturystykach współpracujących z JuraParkiem, czeka na Ciebie najkorzystniejsza opcja! Raz zakupiony bilet kompleksowy jest ważny przez resztę dni pobytu. 

Pamiętaj, aby zachować dowód płatności! Obsługa na jego podstawie wyda opaskę upoważniającą do dalszej zabawy w JuraParku!