Letnie Party z Radiem Park

lato

Lato w JuraParku Krasiejów nie może trwać bez imprezy, na którą wszyscy sympatycy Radia Park czekają!

bilety w wyjątkowej cenie już do kupienia!

Impreza, która już na stałe wpisała się w kalendarz juraparkowych wydarzeń. Jak w poprzednich edycjach, teraz również dinozaury zapraszają w przedostatni weekend lipca na taneczną imprezę prowadzoną przez już dobrze wszystkim znanych DJ-ów Radia Park.

 

22 LIPCA 2023R., OD GODZ. 18.00 BĘDZIEMY JUŻ BAWIĆ SIĘ NA DZIEDZIŃCU GŁÓWNYM PARKU ZA SPRAWĄ MOBILNEGO STUDIA. IMPREZA ORAZ TRANSMISJA NA ŻYWO, DLA WSZYSTKICH KTÓRZY NIE BĘDĄ MOGLI BYĆ Z NAMI, NA ANTENIE RADIA PARK ORAZ W INTERNECIE STARTUJE OD GODZ. 21.00 I TRWAĆ BĘDZIE PRZEZ KOLEJNYCH KILKA GODZIN, DO 3.00 W NIEDZIELĘ.

Prowadzących nie trzeba specjalnie przedstawiać. Dwa najbardziej rozpoznawalne głosy największej rozgłośni w regionie – Damian Cebula i Michał Andruszko – już zapraszają do JuraParku na wspólną imprezę.

Co jest zaplanowane? Wyjątkowa impreza, gdzie wszystko brzmi dobrze. Ba! Wszystko, nawet disco polo brzmi świetnie! JuraPark już czeka! Oczywiście bilety na imprezę w naszym sklepie online już są w sprzedaży- i to w PROMOCJI!, a w dniu imprezy – w kasach biletowych JuraParku.

KUP BILET

WIĘCEJ INFORMACJI POD NR TEL. 519 346 149

Ceny Biletów:

cena standardowa – 40 zł/osoba

6.07.2023 – 20.07.2023 – cena -25% od ceny standardowej

21-22.07.2023 – cena 40 zł/os. online lub w kasie biletowej

dla posiadaczy kart mieszkańca: – 50% od ceny standardowej – do kupienia w kasie parku, w dniu imprezy