Ceny Przyjazne Rodzinom -15%

Wakacje jeszcze trwają i warto to wykorzystać na wyjazd do Parku nauki i Rozrywki w Krasiejowie, popularnie nazywanego JuraParkiem. Dlatego na ostatnią prostą przygotowaliśmy coś ekstra! Zaplanuj rodzinną wycieczkę, kup bilet online, korzystaj z rabatów i oszczędzaj – czy można prościej?

Wszystkie atrakcje można u Nas mieć w cenie jednego biletu. Od dzisiaj do końca miesiąca  dodatkowo -15 % na pakiet kompleksowy  JuraPark + Park Nauki, czyli spędź cały dzień i łap bezcenne chwile w Krasiejowie. 

Bilety w promocyjnej dostępne są w sprzedaży od poniedziałku do piątku (tylko online),

* Promocja trwa w dniach 16 – 31 sierpnia 2023 r. (z wyłączeniem weekendów)

* Bilety zakupione w promocji należy wykorzystać do 29 października 2023 r. 

Zobacz, jakie to proste:

Sklep Online JuraPark Krasiejów

Pakiet kompleksowy dostępny w naszej ofercie to bilet całodniowy. Wybierając pakiet kompleksowy, korzystasz  ze wszystkich atrakcji bez limitu. Co więcej, będąc w Bałtowie, możesz wychodzić poza teren naszych atrakcji — upoważnia cię do tego opaska wstępu. Dlatego najpotrzebniejsze rzeczy zostaw w swoim samochodzie, pamiętaj, aby zabrać ze sobą dzieci i dobry humor 🙂

ścieżka edukacyjna

Ścieżka prowadzi przez teren wyrobiska i ma długość około 1 500 m. Czas zwiedzania to ok 1,5 h, choć jest to pojęcie względne 🙂 dla małego dinomaniaka będzie to zbyt krótki czas, zaś dla rządnego wrażeń poszukiwacza atrakcji w parku zabaw będzie to za długo! Wzdłuż ścieżki rozmieszczone są rekonstrukcje mezozoicznych gadów i płazów – wszystkie naturalnej wielkości. 

Tunel czasu

tunel czasu

To miejsce niezwykłe, gwarantujące niezapomnianą przygodę. Na pokładzie Kapsuły Czasu przemierzającej 300-metrowy tunel (najdłuższe na świecie kino na kołach) udajemy się w podróż przez miliardy lat istnienia Wszechświata, od jego początków, do momentu, kiedy na Ziemi dopiero zaczynają panować dinozaury – przygotuj się na wielką wyprawę!

Pawilon Paleontologiczny

Zabezpiecza on największe w Europie nagromadzenie skamieniałości triasowych płazów i gadów, które można oglądać przez przeszkloną podłogę.  Oczywiście nazwa ekspozycji wewnątrz pawilonu – „Świat Opolskiego Dinozaura” jest nieprzypadkowa. Znaleziony tutaj „Śląski jaszczur spod Opola” nazywany jest pradinozaurem i przodkiem późniejszych wielkich władców Ziemi.

Prehistoryczne Oceanarium

Sprawi, że przeniesiesz się w świat podwodnego życia ogromnych gadów. To sceny, w których staniesz „oko w oko” z gatunkami, które żyły na Ziemi tysiące lat temu, a do tej pory mogłeś je znaleźć jedynie w książkach – to tu spotkasz potężnego, mierzącego blisko 20 metrów długości Megalodona! Ale to nie wszystko! konieczne wejdź do środka i przekonaj się co można tam zobaczyć. 

Plac zabaw, PArk zabaw, kąpielisko