Zlot Dinozaurów

dino

To już dosłownie za kilka dni, w najbliższa niedzielę, 6 sierpnia, nie lada gratka dla Wszystkich fanów naszych dinozaurów. Do JuraParku Krasiejów zjadą nie tylko najwierniejsi sympatycy tych prehistorycznych stworzeń, ale również same dinozaury! Jednak to nie wszystko!

Prelekcje i wykłady

Jednym z Gości Zlotu będzie Pan Krzysztof Poznański – popularyzator nauki na kanale YouTube – Naukowo TV, autor dwóch książek i niezmordowany pasjonat tych wielkich stworzeń.

Na swoim kanale YouTube – Naukowo TV, stale publikuje pasjonujące filmy o kosmosie, Ziemi czy niesamowitych stworzeniach zamieszkujących niegdyś naszą planetę, ale nie tylko.

Zainteresowania Krzysztofa krążą głównie wokół nauk o Ziemi (geografii, paleontologii, geologii oraz astronomii). Jego celem jest uświadomienie, że można uczyć się i rozwijać swoją wiedzę w interesujący sposób – eksperymentami myślowymi czy doświadczeniami – prowadząc warsztaty i wykłady dla szerokiego grona słuchaczy.

Jest autorem m.in. dwóch książek:  „Dinozaury i wielkie ssaki” (2022) oraz nowości, która swoją premierę będzie miała w najbliższych miesiącach – „Zanim na Ziemi Panowały dinozaury” (2023)

Bliskie spotkania z paleontologią, czyli porozmawiajmy o skamieniałościach.

W tym dniu, każdy z odwiedzających Park Nauki i Ewolucji Człowieka będzie mógł również „dotknąć prehistorii” w naszej Preparatornii, będącej integralną częścią Muzeum, gdzie przewodnik dokładnie opowie o znajdujących się w nich eksponatach i przybliży ich historię. 

SPOTKANIA Z MASKOTKAMI I PIANA PARTY