Black November w Juraparku Krasiejów – Bilety Online z 50% Rabatu!

Witajcie miłośnicy dinozaurów i przygód na świeżym powietrzu!

Mamy dla was świetną wiadomość – Black November już zawitał do Juraparku Krasiejów! Będzie to doskonała okazja, aby zaplanować wizytę w jednym z najciekawszych miejsc w Polsce i odkryć fascynujący świat prehistorycznych olbrzymów! Co więcej, w naszym parku organizujemy specjalną promocję, która ucieszy Wasze portfele – bilety online są teraz dostępne z niesamowitym 50% rabatem! BA! Będą do wykorzystania przez cały najbliższy sezon! 

promocja Krasiejów

Czego możecie się spodziewać podczas wizyty w Juraparku Krasiejów:

  1. Realistyczne repliki dinozaurów: Nasz park pełen jest imponujących, naturalnych rozmiarów rekonstrukcji dinozaurów i innych wielkich gadów ery mezozoicznej, które przeniosą Was w czasie do tamtej epoki.
  2. Interaktywne wystawy: Zapraszamy Was do odwiedzenia naszych interaktywnych wystaw, gdzie dowiecie się więcej o życiu człowieka i ewolucji życia na Ziemi.
  3. Spacer po ścieżce dinozaurów: Odkryjcie prehistoryczny czas, przemierzając specjalnie przygotowaną ścieżkę, gdzie spotkacie różne gatunki dinozaurów i poznacie ich fascynujące historie.
  4. Plac zabaw i park zabaw: Dla najmłodszych odwiedzających przygotowaliśmy plac zabaw oraz dwa parki zabaw, gdzie dzieci mogą się bawić do woli (są w cenie biletu wstępu do JuraParku lub biletu kompleksowego).
  5. Restauracja i sklepy z pamiątkami: Po intensywnym zwiedzaniu zapraszamy Was na pyszny posiłek w naszej restauracji oraz do odwiedzenia sklepów z pamiątkami, gdzie znajdziecie fantastyczne upominki, które długo jeszcze przypominać będą o wizycie w Krasiejowie.
  6. NAJWAŻNIEJSZE! – spotkacie Waszą ukochaną Kraśkę i Jaskiniowców 😉

Aby skorzystać z promocji Black November, wystarczy zakupić bilety online na naszej stronie internetowej. Wybierzcie interesujące Was bilety i skorzystajcie z 50% rabatu. Nie przegapcie tej okazji na wyjątkowe wrażenia i edukacyjną zabawę!

Chata Świętego Mikołaja – zaprasza już w Listopadzie – i na nią również mamy atrakcyjne rabaty! 

Zaplanujcie już teraz swoją wizytę w Juraparku Krasiejów i dołączcie do naszego prehistorycznego świata. Czekamy na Was z otwartymi ramionami!

Niezwłocznie odwiedź naszą stronę internetową i skorzystaj z promocji: https://sklep.juraparkkrasiejow.pl/

Zapraszamy do Juraparku Krasiejów – tam, gdzie historia ożywa!