Kąpielisko Już Otwarte!

Z radością informujemy, że nasze kąpielisko jest już otwarte na nowy sezon! Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników wodnych zabaw i relaksu. Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji, które umilą czas spędzony na świeżym powietrzu.

Duży Dmuchany Tor Przeszkód

Dla tych, którzy lubią wyzwania i dobrą zabawę, przygotowaliśmy wielki dmuchany tor przeszkód na wodzie! To świetna rozrywka zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Tor zapewni mnóstwo śmiechu i rywalizacji, a jednocześnie będzie bezpieczny dzięki stałemu nadzorowi ratowników.

Nadzór Ratownika

Bezpieczeństwo naszych gości jest dla nas priorytetem. Na kąpielisku przez cały czas obecni będą wykwalifikowani ratownicy, którzy zadbają o to, aby każdy mógł czuć się bezpiecznie i komfortowo podczas korzystania z wodnych atrakcji.

Strefa Gastro

Po intensywnym pływaniu i zabawie zapraszamy do naszej strefy gastronomicznej, znajdującej się tuż obok kąpieliska. Czeka tam na Was szeroki wybór pysznych przekąsek, napojów oraz dań na ciepło, które zadowolą każde podniebienie.

Nie zwlekajcie i odwiedźcie nasze kąpielisko! Zapewniamy mnóstwo atrakcji, niezapomniane chwile i świetną zabawę dla całej rodziny. Do zobaczenia!

Kąpielisko jest w cenie biletu wstępu do naszego parku (bilet JuraPark lub bilet kompleksowy). Istnieje tez możliwość wykupienia biletu tylko na kąpielisko – wówczas nie ma możliwości korzystania z innych atrakcji parku poza placem zabaw.

 

BILET KĄPIELISKOPN – PTSB – NDZsezonowy (15.06-31.08)
dla malucha5 zł5 zł40 zł
ulgowy12 zł20 zł160 zł
normalny17 zł25 zł200 zł