Kino 5d w JuraPark Krasiejów | Niesamowite Seanse Filmów 5d

Kino 5D

Kino 5D: gdzie jest? W Krasiejowie!

Kino 5D jest ciekawą atrakcją JuraParku w Krasiejowie k. Opola, stanowiąc nowoczesny obiekt typu wielowymiarowego. Oprócz trójwymiarowego obrazu widzowie mogą doznawać także innych wrażeń zmysłowych: dźwiękowych, ruchowych, dotykowych, a nawet zapachowych. Te efekty pozwalają oglądającym przemienić się w aktywnych uczestników scen rozgrywających się na ekranie. W jednym seansie może uczestniczyć maksymalnie 36 osób.


INFORMACJA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH:

Kino Emocji Cinema 5D nie wchodzi w cenę biletu grupowego, podlega ono dodatkowej opłacie – 10 zł/os. i wcześniejszej rezerwacji telefonicznej (tel. 77 46 54 800) lub w kasie głównej JuraParku.


W kinie można obejrzeć pięcowymariowe filmy:

„TAJEMNICZE PODZIEMIE” – 6 min.
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co kryje się kilkaset metrów pod powierzchnią Ziemi? Nie, to pora zobaczyć! Weź udział w tej wyjątkowej przygodzie.


“BIG BUCK BUNNY” – 10 min.

Wielki” (“Big”) Buck budzi się w swojej króliczej jamie, tylko po to by być dręczonym przez trzy małe stworzenia, Gimerę, Franka i Rinky’ego. Kiedy Gimera zabija motyla, Buck decyduje się na zemstę w stylu drapieżcy, a nie królika.


„MEET THE DINOS” – 8 minut

70 milionów lat temu mały pterodaktyl ma zamiar opuścić swoje gniazdo. Chce rozwinąć skrzydła i odkrywać świat. Dołącz do niego w tej podróży odkrywania dziwnych, ale niesamowitych stworzeń. Przygotuj się na spotkanie z … Dinozaurami!

Galeria

OPRÓCZ TRÓJWYMIAROWEGO OBRAZU WIDZOWIE MOGĄ DOZNAWAĆ, TAKŻE INNYCH WRAŻEŃ ZMYSŁOWYCH.