Bilety

Wejściówki do Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie można nabyć stacjonarnie w kasach biletowych JuraParku i Parku Nauki lub online w naszym sklepie. Bilety zakupione w sklepie online opatrzone są datą ważności.

bilet kompleksowy

bilet kompleksowy 2024

 Co zawiera bilet:

JuraPark – ścieżka z dinozaurami, Prehistoryczne Oceanarium, Pawilon Paleontologiczny, Kino Emocji Cinema 5D, Park Rozrywki, Plac Zabaw,      Małpi Gaj, Tunel Czasu, Jurajska Plaża z karuzelami, kąpielisko, Park Nauki i Ewolucji Człowieka

Zrzut ekranu 2024-04-23 230508
bilet jurapark

Bilet JuraPark 2024

Co zawiera bilet:
JuraPark – ścieżka z dinozaurami, Prehistoryczne Oceanarium, Pawilon Paleontologiczny, Kino Emocji Cinema 5D, Park Rozrywki, Plac Zabaw, Małpi Gaj, Tunel Czasu, Jurajska Plaża wraz z karuzelami, kąpielisko

bilet PNIEC

Bilet Park nauki 2024


Kup bilet online

Co zawiera bilet:
Wstęp do Parku Nauki i Ewolucji Człowieka.

WAŻNE INFORMACJE

   • Bilet ulgowy przysługuje dzieciom od 4 roku życia, dzieciom i młodzieży szkolnej, studentom do 26 r.ż. oraz emerytom i rencistom – za okazaniem ważnej legitymacji.

   • Dzieci do lat 3 – rocznik 2021 i młodsze – bilet dla Malucha. Nie dotyczy grup zorganizowanych.

   • Dwie godziny przed zamknięciem obiektu – 30% rabatu na bilety wstępu do JuraParku zakupione stacjonarnie w kasie JuraParku (obowiązuje w okresie 13.04 – 30.10.2024r.).
   • Godzinę przed zamknięciem obiektu – 50% rabatu na bilety wstępu do JuraParku zakupione stacjonarnie w kasie JuraParku (obowiązuje w okresie 13.04 – 30.10.2024r.),
   • Wstęp do Parku Nauki i Ewolucji Człowieka zalecany jest dla dzieci od 4 roku życia. Dzieci młodsze wchodzą na odpowiedzialność rodziców/opiekunów. Ostatnie wejście na godzinę przed zamknięciem PNiEC.
   • Karty rabatowe honorowane są wyłącznie w kasach biletowych. Rabaty nie dotyczą grup zorganizowanych. Dotyczy to również Karty Dużej Rodziny (zniżka -10%), Opolska Karta Rodziny i Seniora (zniżka -20%) po okazaniu Karty w kasie. Rabaty nie łączą się.
   • OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE

    – z orzeczeniem o niepełnosprawności — bilet ulgowy.

   • -z orzeczeniem o niepełnosprawności z grupą I – bilet ulgowy i opiekun ma wejście bezpłatne.
   • dzieci z wpisaną w orzeczeniu koniecznością stałej lub długotrwałej opieki lub pomocy innej osoby – bilet ulgowy i opiekun bezpłatnie.
   • Obiekt jest dostosowany do osób niepełnosprawnych.

  Przed zakupem biletu do Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie należy zapoznać się z REGULAMINEM

  Przed przyjazdem zapoznaj się z pełną wersją naszej POLITYKI PRYWATNOŚCI

  Dostępność atrakcji uzależniona od warunków atmosferycznych.

  KASA NIE ZWRACA PIENIĘDZY ZA NIEWYKORZYSTANE ATRAKCJE ZE WZGLĘDU NA ZŁĄ POGODĘ, NAGŁĄ AWARIĘ TECHNICZNĄ ORAZ OGRANICZONĄ PRZEPUSTOWOŚĆ DANYCH ATRAKCJI.