Zamknij

Team Building

Zarządzasz zespołem pracowników?

Czy jest to zespół 10 osób czy 100 bardzo ważnym elementem są zdrowe relacje pomiędzy pracownikami co jest gwarantem zgranego teamu a co za tym idzie wysokiej efektywności pracy i rozwoju Twojej firmy. Regularne spotkania osób z zespołu połączone ze szkoleniami czy grami rywalizacyjnymi budują integrację i zacieśniają więzi, poprawiają komunikację – jednym słowem budują mocny zespół. Korzystając z naszych największych atutów: dużego obszaru (40 ha powierzchni), lokalizacji na uboczu z dala od wielkomiejskiego zgiełku, dużego parkingu a przede wszystkim malowniczej scenerii rodem z Marsa przygotowaliśmy dla Państwa szereg aktywizujących scenariuszy 2/3 dniowych spotkań będących odpowiedzią na potrzeby współczesnych firm:

  • Jurajskie Safari – uczestnicy wyruszają w zespołach na poszukiwanie jaja legendarnego dinozaura. Rywalizacja pomiędzy zespołami jest zacięta, ponieważ poszukiwania podzielone są na kilka etapów. Przy użyciu starych map, lup czy pochodni przechodzą do kolejnych etapów. Na uczestników będzie czekało mnóstwo zadań team bulidingowych: łucznictwo, zagadki logiczne, przejście po lianach.  Zespół, który pierwszy zrealizuje misję – wygrywa. Po całodniowych poszukiwaniach, czeka ich wieczór w stylu safari. Klimat kantyny, muzyka z lat 60-70, karaoke, pyszne jedzenie i przekąski, fotokącik, kelnerzy w strojach rodem z sawanny, pokaz fireshow.
  • Walka o ogień – uczestnicy eventu przenoszą się w czasy ludzi pierwotnych. Jest jedna rzecz, bez której nie przetrwają – to ogień. Zdobycie go to niełatwe zadanie, ale gdy go odnajdą, poznają jego ogromną moc i potencjał. „Walka o ogień” to event pełen symboli, smaków, zapachów, widowiskowych chwil i klimatycznych mikro-wydarzeń, które na długo pozostaną w pamięci uczestników. Wieczorem będzie gorąco -atmosferę podkręci niezwykły spektakl, łączący body painting, muzykę perkusyjną i taniec, który rozpali zmysły uczestników. Czas upłynie na biesiadzie przy ogromnym ognisku, przy dźwiękach gitary i harmonii – nic bardziej nie integruje uczestników eventów, niż pyszne jedzenie, wspólny śpiew i niekończące się rozmowy. Chętni śmiałkowie mogą przetrwać noc przy ogniu – pod gwieździstym niebem.
  • Hakerzy umysłu – od zarania dziejów ludzki mózg to największa zagadka badaczy. Uczestnicy eventu przez cały czas jego trwania, będą zgłębiać tajniki naszego umysłu, poznawać fenomenalne zdolności i potencjał, który mają w sobie. „Hakerzy umysłu” to event pełen zaskakujących faktów, nieoczekiwanych zwrotów akcji, logicznych zagadek oraz działań zespołowych. Niebanalna fabuła na długo utkwi w pamięci uczestników, a emocje z nim związane zaskoczą niejednego sceptyka.
  • „Dinozaury nie wymarły, tylko skrzydła rozpostarły” – zwierzęta jako źródło inspiracji do poznania pełni swoich możliwości, umiejętności i „rozwinięcia skrzydeł” w swojej branży.  Spotkanie będące połączeniem dialogu motywacyjnego z kontaktem oko w oko z drapieżnymi ptakami. Bezpośrednie obcowanie ze zwierzętami, które osiągnęły perfekcję w swojej niszy środowiskowej jest inspirujące do poznania pełni swoich możliwości i potencjału. Współpraca i wspólne tworzenie rozwiązań daje niesamowite możliwości poznawania i realizowania siebie w sferze zarówno osobistej jak i zawodowej. Działanie i odpoczynek wspierają ten proces, tak jak wdech i wydech, dając życiodajną energię, która odpowiednio pokierowana wpływa na uwolnienie twórczego potencjału. Przyroda oferuje nam sprawdzone i skuteczne rozwiązania, więc zamiast odkrywać coś na nowo wystarczy nauczyć się obserwować i stosować te rozwiązania. Podczas spotkań z drapieżnymi ptakami będą poruszane tematy: relacje międzyludzkie jako skuteczny sposób zaspokajania potrzeb; określenie wartości i celu życia – równowaga; zrozumienie i poznanie jako narzędzie do lepszego życia; równowaga, balans – wdech i wydech – sprawdzone rozwiązania zawsze pod ręką. Uzupełnieniem spotkania będzie nocne zwiedzanie JuraParku z pochodniami oraz wieczorna zabawa w stylu „Flinstonowie”.

Jesteś zainteresowany?
Zostaw nam swojego maila i odbierz 10% rabatu.

Skontaktuj się z nami

Pikniki firmowe

Imprezy integracyjne

Team Building

Konferencje i szkolenia

Vouchery prezentowe

Sale restauracyjne i zakwaterowanie

Nasi partnerzy

pgi
Uniwersytet Opolski
JPS_logo
bkt_pomaranczowe
orot
pepsi-logo
hotel-bajka
Sprawdź pogodę