BON TURYSTYCZNY - JuraPark Krasiejów

BON TURYSTYCZNY

Powrót

Zachęcamy do wykorzystywania Bonów Turystycznych w naszym kompleksie. Poniżej znajdują się Pakiety Specjalne. Dzięki nim, możesz wykorzystać otrzymane Bony i bawić się do woli!


PAKIET WAKACYJNY KOMPLEKSOWY

Pakiet Wakacyjny Kompleksowy zawiera:

* Zgodnie z ustawą o Bonach Turystycznych nie możesz go wykorzystać na zakup samych biletów wstępu do atrakcji. Musi być to usługa połączona z noclegiem, którą otrzymujesz od nas w cenie promocyjnej.
Ważne aby w zestawie kupowanych przez Ciebie biletów znalazł się bilet ulgowy (czyli bilet dziecka, którego dotyczy bon).


NOCLEGI

W Krasiejowie warto zostać dłużej, by skorzystać ze wszystkich atrakcji na spokojnie i bez pośpiechu, szczególnie, jeżeli jesteś z małymi dziećmi. Bonem Turystycznym zapłacisz za pobyt w naszej bazie noclegowej. Jeżeli chcesz skorzystać z okolicznej agroturystyki sprawdź przed przyjazdem, czy w wybranym przez Ciebie miejscu jest możliwość realizacji bonu.

Uwaga! Jeżeli korzystasz z noclegu w naszej bazie noclegowej formalności związane z zapłatą Bonem Turystycznym zostaną dopełnione w kasie Parku Nauki i Ewolucji Człowieka. 


ZAKUP BILETÓW WSTĘPU *

* bilety wstępu możesz opłacić Bonem Turystycznym tylko w przypadku łączonego zakupu z noclegiem w naszej bazie (Park Nauki i Ewolucji Człowieka, pole biwakowe)

Bon Turystyczny możesz wykorzystać na zakup biletów Kompleksowych. Ważne, aby w zestawie kupowanych przez Ciebie biletów znalazł się bilet ulgowy (czyli bilet dziecka, którego dotyczy bon).


Razem z “Pakietem Wakacyjnym” lub wykupieniem noclegu w naszej bazie noclegowej/polu biwakowym możesz zapłacić Bonem Turystycznym także za inne usługi:

GASTRONOMIA

Bon Turystyczny wykorzystasz również na zakup posiłków, zestawów obiadowych. Zgłoś się po właściwy, wybrany przez Ciebie talon na posiłki do kasy obsługującej Bony Turystyczne w Parku Nauki i Ewolucji Człowieka. Otrzymany talon wymienisz na posiłek w gastronomii na terenie JuraParku.

Do zobaczenia w Krasiejowie!

Powrót