Chrzciny i Roczek

Chrzciny i Pierwsze Urodziny młodego człowieka to w życiu każdej rodziny niepowtarzalne chwile. Tak wyjątkowy czas, każdy chce celebrować w gronie najbliższych i znajomych, w miejscu przyjaznym i smacznym. Mimo że najważniejszy w tym dniu  Mały Człowiek, często  nieświadomy jest doniosłości chwili i zapewne nie będzie pamiętał tych chwil, miło może je wspominać na pięknych zdjęciach w urokliwym miejscu. Restauracja w JuraParku Krasiejów łączy w sobie te cechy.

Jesteśmy miejscem przyjaznym dzieciom i rodzinnemu spędzaniu czasu, a dokładając wszelkich starań, aby nasze dania były wyjątkowo smaczne, również zaspokajamy małe i wielkie oczekiwania rodziców i gości.

Oferta ustalana jest indywidualnie w oparciu o Państwa sugestie w zależności od charakteru przyjęcia. Ugościmy Państwa przy pięknie nakrytym stole z białym obrusem i wybranymi akcentami niczym w domu. Jednak powtarzalnie – zawsze smacznie i z najwyższej jakości produktów.

Wyśmienite dania, przygotowane przez nas zespół doceniło już wielu organizatorów, którzy powierzyli nam przygotowanie menu dla swoich gości. Niezmiennie, zawsze dokładamy wszelkich starań, aby dania były tradycyjne, smaczne i pięknie podane. Posiłki przygotowujemy w oparciu o przedstawione nam życzenia gości. Posiadamy gotowe zestawy menu, jednak odpowiednio je modyfikujemy, aby jak najtrafniej spełnić Państwa oczekiwania. Doświadczenie kucharzy gwarantuje, że przygotowujemy również dania wegetariańskie, wegańskie czy bezglutenowe. 

Osoby zainteresowane pełną ofertą zapraszamy do kontaktu:

Jolanta Labus

(+48) 797 028 484

jola.labus@jurapark.pl