Imprezy komunijne - JuraPark Krasiejów

Imprezy komunijne

Zwykle, gdy robi się cieplej i nastaje wiosna, większość dzieci przystępuje do I Komunii Świętej. To jedna z ważniejszych katolickich uroczystości. Obchodzona jest więc w sposób podniosły. Młodzi ludzie zakładają stroje komunijne. W kościele odbywa się msza. W jej kulminacyjnym momencie zarówno chłopcy, jak i dziewczynki przyjmują sakrament.

W nabożeństwie biorą również udział rodzice i krewni dzieci komunijnych, obecny jest także fotograf uprawniony do robienia zdjęć w trakcie liturgii. Gdy uroczystość się kończy, zgodnie ze zwyczajem rodziny spotykają się w restauracjach bądź domach, gdzie podejmowani są uroczystym obiadem.

Atmosfera wtedy wciąż jest podniosła, lecz zarazem rodzinna i bardziej kameralna. Często krewni spotykają się po dłuższym okresie. To okazja, by wzmocnić relacje. Podczas obiadu panuje pewne skupienie. Kiedy przychodzi pora na deser – starsi goście spędzają czas na rozmowach, a młodsi się bawią.

Komunia Opole – restauracja

Jeśli rodzina organizuje imprezę komunijną w lokalu, wówczas rezerwuje miejsca z pewnym wyprzedzeniem. Zwykle zamawiają stoliki w restauracji znajdującej się blisko jej miejsca zamieszkania. Gdy ceremonia sprawowana jest w Opolu bądź okolicy, to zapraszamy do JuraParku w podopolskiej miejscowości Krasiejów. Wieś znana jest głównie z sensacyjnych odkryć paleontologicznych. I na tym też skupiają się atrakcje naszego parku rozrywki. Przy czym organizujemy również różnorodne imprezy, w tym także komunijne.

Odwiedzających przyciąga sława miejsca oraz malownicza sceneria – JuraPark znajduje się pod lasem, z dala od głośnych dróg i miejskich osiedli. Warto też wspomnieć o walorach gastronomicznych ośrodka. Zapewniamy bowiem atrakcyjne menu odpowiadające potrzebom klientów (stoły wiejski, szwedzki, słodki itp). Standardem są profesjonalna obsługa kelnerska i baza noclegowa.

Po posiłku czekają na dzieci – oraz co śmielszych dorosłych – liczne rozrywki. Jedną z nich jest (nie mogłoby być inaczej!) Bajkowy Świat Dinozaurów, czyli małpi gaj.

Organizacją imprez
zajmuje się:

Jolanta Labus
(Specjalistka ds. Marketingu i Wydarzeń)