Imprezy urodzinowe dla dzieci i dorosłych - JuraPark Krasiejów

Imprezy urodzinowe dla dzieci i dorosłych

Planując imprezę urodzinową, należy zwrócić uwagę na wiele aspektów. Przede wszystkim na to, dla kogo będzie organizowana. Jeżeli będą na niej zarówno dorośli, jak i dzieci, wówczas trzeba zadbać o to, by każda grupa wiekowa miała swoje atrakcje. To samo dotyczy menu, młodsi goście jedzą zwykle mniejsze porcje i gustują w nieco innych potrawach. Duże znaczenie ma też charakter spotkania. Jeżeli jubilat obchodzi okrągłą rocznicę urodzin, wówczas święto celebruje się ze szczególnie uroczyście, o czym świadczy choćby liczba gości i… prezentów.

Jeżeli organizujesz komuś urodziny, wtedy chcesz, by były one wyjątkowe. Warto więc, by odbyły się w oryginalnej scenerii, wtedy zostaną zapamiętane na dłużej. Jeżeli szukasz takiego miejsca w okolicy Opola, to zapraszamy do Krasiejowa, w którym mieści się nasze centrum rozrywki JuraPark. Blisko lasu i słynnych wykopalisk odbywają się liczne imprezy, w tym także urodzinowe. Bogactwo atrakcji sprawia, że urządzamy je i dzieciom, i dorosłym.

Urodziny dla dzieci Opole

W JuraParku dzieci doznają przygód, o jakich wcześniej tylko marzyły. Spotkają się nie tylko ze sobą, lecz również z pradawnymi stworzeniami. Czekają na nie dinozaury oraz inne zwierzęta sprzed milionów lat. Oczywiście, nie ma się co obawiać, chodzi bowiem o rekonstrukcje potężnych gadów; pojawiają się one także w kinie 5D. Rozrywka uzupełniona jest ciekawostkami poruszającymi dziecięcą wyobraźnię. Młodzi goście i jubilat w przerwach między zabawą organizowaną przez sympatycznego animatora posilą się rozmaitymi przysmakami!

Proponujemy więc szeroki wachlarz dań i napojów wraz z profesjonalną obsługą kelnerską i – zgodnie z życzeniem – oprawą muzyczną.

Na dzieci zaś czekają dodatkowe atrakcje, choćby w postaci małpiego gaju znanego jako Bajkowy Świat Dinozaurów. Zapraszamy również, także dorosłych, do takich obiektów jak Muzeum Ewolucji, Tunel Czasu, Pawilon Paleontologiczny itd…

Organizacją imprez
zajmuje się:

Jolanta Labus
(Specjalistka ds. Marketingu i Wydarzeń)