Spotkania rodzinne - JuraPark Krasiejów

Spotkania rodzinne

Jest wiele powodów, by zorganizować spotkanie rodzinne. Zebrania te mają więc rozmaity charakter i różnią się liczbą zaproszonych gości. Najliczniejsze są zjazdy rodzinne. Nie odbywają się często, zdarza się, że raz na wiele, może nawet kilkadziesiąt lat. To często jedyna okazja, żeby duża rodzina (właściwie ród) zebrała się w jednym miejscu i w tym samym czasie. Oprawa takiego spotkania jest uroczysta, a goście otrzymują na nie zdobione karty zaproszeniowe. Obiad bywa otwierany przemową nestora rodu.

Wyróżniamy również kameralniejsze spotkania rodzinne, kiedy to przyjeżdżają w gościnę dziadkowie czy też wujek z ciocią. Nie muszą mieć wcale konkretnego pretekstu. Po prostu dobrze jest się ze sobą co jakiś czas spotkać. Z drugiej strony różnorodne okazje – choćby jubileusz, urodziny, imieniny – są także dobrą sposobnością, by zacieśnić rodzinne więzi.

Spotkanie rodzinne to także odpowiedni moment, żeby zaprezentować przyjezdnym krewnym interesujące w regionie miejsce. Takim też w pobliżu Opola, w Krasiejowie, jest nasz JuraPark. Słynie on z wykopalisk oraz związanych z nimi licznych edukacyjno-rozrywkowych atrakcji. Ale to nie wszystko, bo organizujemy również imprezy, w tym także, oczywiście, te o charakterze rodzinnym. W malowniczej scenerii, w bliskości lasu, oferujemy szeroki wybór dań i napojów wraz z obsługą kelnerską czy oprawą muzyczną. Służymy również rozbudowaną bazą noclegową.

Na dzieci zaś czekają dodatkowe atrakcje, choćby w postaci małpiego gaju znanego jako Bajkowy Świat Dinozaurów. Poza tym zapraszamy, także dorosłych, do takich obiektów jak Muzeum Ewolucji, Tunel Czasu, Pawilon Paleontologiczny itd…

Organizacją imprez
zajmuje się:

Jolanta Labus
(Specjalistka ds. Marketingu i Wydarzeń)