I KOMUNIA ŚWIĘTA

Komunia Święta to piękna i ważna uroczystość w życiu każdej rodziny. Tak wyjątkowy dzień wymaga też wyjątkowej oprawy. Specjalnie dopasowane menu do okoliczności i oczekiwań gości, klimatyczna sala i miejsce, które jak magnes przyciąga wszystkie dzieci, to recepta na wyjątkowe przyjęcie.

Organizując przyjęcie komunijne w JuraParku Krasiejów gwarantujemy wyśmienite menu, profesjonalną obsługę kelnerską oraz miłe spędzenie czasu dla najmłodszych i ich rodziców. Uroczysty charakter tego wydarzenia, elegancki wystrój sali, miła obsługa, ładnie nakryty oraz udekorowany stół, podkreślają rangę wydarzenia i mogą być dodatkowym miłym przeżyciem dla dziecka przystępującego do pierwszej komunii.

Bliskość natury, duży teren oraz ogromny plac zabaw i park rozrywki z mnóstwem atrakcji są dodatkowym walorem, szczególnie biorąc pod uwagę niespożyte pokłady energii najmłodszych gości. Kiedy spędzać będą oni czas z naszymi animatorami, dorośli mogą znaleźć chwilę wytchnienia i również cieszyć się z udziału w tak wyjątkowej uroczystości jaką jest I Komunia Święta.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, którą dostosujemy do Państwa oczekiwań.

KONTAKT

Osoby zainteresowane pełną ofertą zapraszamy do kontaktu:

Jolanta Labus

(+48) 797 028 484

jola.labus@jurapark.pl