PRZYJĘCIE KOMUNIJNE

I Komunia Święta to ważna uroczystość w życiu każdej rodziny i pierwsze tak ważne przyjęcie w życiu dziecka, które na zawsze pozostanie już w Jego pamięci. Tak wyjątkowy dzień wymaga też wyjątkowej oprawy. Specjalnie dopasowane menu do okoliczności i oczekiwań gości, klimatyczna sala i miejsce, które jak magnes przyciąga wszystkie dzieci, to recepta na wyjątkowe przyjęcie.

Warto zatem postawić sobie kilka pytań zanim zabierzemy się za organizację. To najważniejsze z nich – Czy komunię zorganizować w restauracji czy w domu?

komunia w Krasiejowie

Niepodważalnym plusem organizacji przyjęcia w domu jest swobodna i rodzinna atmosfera. Oczywiście, w zupełności zgadamy się z tym stwierdzeniem, jednak nie można tego nie powiedzieć również o niektórych restauracjach. O ile rzeczywiście części z nich można zarzucić pewną dozę „sztywności”, o tyle nie powinniśmy tego generalizować. Naszą restaurację i cały JuraPark Krasiejów nie bez powodu często określamy idealnym miejscem dla Rodzin. Swoboda, przyjazna i rodzinna atmosfera to nasze największe zalety.

A CO JESZCZE ZYSKAJĄ PAŃSTWO ORGANIZUJĄC PRZYJĘCIE KOMUNIJNE W RESTAURACJI JURAPARK KRASIEJÓW?

1. OSZCZĘDNOŚĆ

A dokładniej oszczędność czasu i energii – czyli tego, czego nie kupimy, a co jest najbardziej cenne. Aby w tym wyjątkowym dniu całą swoją energię poświęcić dziecku – wspierać go rozmową i samą obecnością. Organizacja komunii w restauracji daje gwarancję, że cała nasza uwaga skoncentrowana będzie na dziecku i jego gościach.

2.  JAKOŚĆ

Za to co pojawi się stole komunijnym jesteśmy w pełni odpowiedzialni. Doświadczeni kucharze są specjalistami w swoim fachu – przygotują dania tradycyjne, smaczne i pięknie podane. Oczywiście, potrawy na dowóz również mogą być bardzo smaczne i ładnie przygotowane. Jednak nic nie zastąpi profesjonalnego serwisu kelnerskiego, który zadba o każdy szczegół na przyjęciu komunijnym, łącznie ze spokojną głową organizatorów.

3. BRAK NIESPODZIANEK

I nie mamy tu na myśli pozytywnych zaskoczeń. Powierzając organizację przyjęcia komunijnego obsłudze JuraParku Krasiejów od razu wiesz, jaki będzie koszt imprezy. Dokładnie wiadomo ile wyniesie koszt menu, ciast, napoi, dodatkowych atrakcji – nie zawsze jesteśmy to w stanie przewidzieć organizując przyjęcie w domu. Czasami zaplanowana pomoc nie dotrze, ciasto jednak trzeba będzie zamówić, a ceny produktów jednak znacznie zrosły i kosztorys trochę jest nieaktualny…- w restauracji od razu poznasz koszt przyjęcia i masz gwarancję ceny.

4. BRAK OGRANICZEŃ

Dużym plusem jest to, że w restauracji urządzisz przyjęcie na dowolną liczbę osób, bez obaw o miejsce i atrakcje dodatkowe dla dzieci – a tych u nas nie brakuje 🙂

Dlatego też na rodzinne świętowanie pięknej uroczystości proponujemy salę przystosowaną dla dużej liczby gości, z zapleczem sanitarnym i kuchennym. Jednorazowo mieści ona 100 osób, jednak możemy zorganizować ją w taki sposób, aby była odpowiednia również dla kameralnego przyjęcia. Jesteśmy otwarci na propozycje aranżacji ustawienia stołów, bufetów, ścianki do zdjęć lub innych dodatkowych elementów dekoracji – sami również mamy duże doświadczenie, którym chętnie się podzielimy.

Ogranicza nas jedynie Państwa i nasza wyobraźnia. Zawsze staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych gości, a w razie potrzeby posiadamy kontakt do dekoratorów i florystów.

Wyśmienite dania, przygotowane przez nas zespół doceniło już wielu organizatorów, którzy powierzyli nam przygotowanie menu dla swoich gości. Niezmiennie, zawsze dokładamy wszelkich starań, aby dania były tradycyjne, smaczne i pięknie podane. Posiłki przygotowujemy w oparciu o przedstawione nam życzenia gości. Posiadamy gotowe zestawy menu, jednak odpowiednio je modyfikujemy, aby jak najtrafniej spełnić Państwa oczekiwania. Doświadczenie kucharzy gwarantuje, że przygotowujemy również dania wegetariańskie, wegańskie czy bezglutenowe oraz uwzględnimy wszelkie nietolerancje i alergie gości. Istnieje również możliwość zamówienia tortu komunijnego.

menu na imprezy Krasiejów

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, którą dostosujemy do Państwa oczekiwań.

Osoby zainteresowane pełną ofertą zapraszamy do kontaktu:

Jolanta Labus

(+48) 797 028 484

jola.labus@jurapark.pl