IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Wyjątkowe są każde urodziny czy piękne rocznice. Jednak jeżeli są to daty szczególne, przypadające raz na dekadę, tym chętniej pragniemy celebrować te chwile w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych. Oczywiście, wszystkich okazji do złożenia życzeń bliskim nam osobom nie sposób tutaj wymienić. trzydzieste, czterdzieste czy pięćdziesiąte i kolejne rocznice urodzin czy ślubu są niepowtarzalną okazją do rodzinnego spędzenia czasu.

W trakcie takich spotkań organizowanych w JuraParku Krasiejów zadbamy o to by było smacznie, komfortowo i wesoło, bo przecież szczęśliwe dzieci czy wnuki są najlepszym prezentem, jaki może dostać solenizant. Nie zapominamy również o jednej z pierwszych najważniejszych uroczystości w życiu każdego nastolatka. Świętowanie wejścia w dorosłe życie, czyli popularne 18-nastki, to świetna okazja do spotkania rodzinnego, koleżeńskiego czy szalonej imprezy do białego rana z Dj-em i najbardziej wytrwałymi gośćmi.

Oby nie zmylił Cię fakt, że jesteśmy parkiem z dinozaurami, bo one są tylko częścią naszej bogatej oferty, którą ciągle poszerzamy.Jeżeli nadal nie masz pewności czy JuraPark Krasiejów to właściwe miejsce na organizację takiej zabawy – skontaktuj się z nami telefonicznie lub umów się na spotkanie, a odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, którą dostosujemy do Państwa oczekiwań.

KONTAKT

Osoby zainteresowane pełną ofertą zapraszamy do kontaktu:

Jolanta Labus

(+48) 797 028 484

jola.labus@jurapark.pl