IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Zwykło się mówić, ze Polacy są narodem bardzo gościnnym i życzliwym, z czego znani jesteśmy daleko poza granicami naszego kraju. Od dawna też wiadomo, że jako naród ceniący tradycję – lubimy się bawić i biesiadować. Szczególnie w naszym regionie tradycje rodzinnych spotkań były i są mocno zakorzenione. A jak wiadomo okazji do świętowania nie brakuje! Zarówno w gronie rodziny, przyjaciół czy kolegów. 

Często jednak w czasach, w których przyszło nam żyć, paradoksalnie brakuje nam czegoś, czego kupić nie możemy – CZASU. Czy dinozaury miały go więcej niż my dzisiaj? Tego się już pewnie nie dowiemy, ale patrząc chociażby na wielkość niektórych z nich i ilości pokarmu jaki pochłaniały, śmiemy twierdzić, ze miały go wystarczająco. Może warto wziąć z nich przykład i czasem… zwolnić?

Nam coraz częściej brakuje czasu na organizację taki spotkań i nierzadko właśnie to jest powodem rezygnacji ze wspólnego biesiadowania. Na szczęście, coraz więcej osób zwraca się z tym problemem do właściwych instytucji – restauracji takich jak nasza, które organizują przyjęcia okolicznościowe. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych gości i prezentujemy ofertę, która jest dopasowana do różnych imprez.

restauracja w Juraparku Krasiejów

W trakcie takich spotkań organizowanych w JuraParku Krasiejów zadbamy o to by było smacznie, komfortowo i wesoło, bo przecież szczęśliwe dzieci czy wnuki są najlepszym prezentem, jaki może dostać solenizant. Dysponujemy bogatym zapleczem do wykorzystania niespożytych pokładów energii oraz kadrą, która bawić potrafi się jak niejedno dziecko.

Nie zapominamy również o jednej z pierwszych najważniejszych uroczystości w życiu każdego nastolatka. Świętowanie wejścia w dorosłe życie, czyli popularne 18-nastki, to świetna okazja do spotkania rodzinnego, koleżeńskiego czy szalonej imprezy do białego rana z Dj-em i najbardziej wytrwałymi gośćmi.

Wyjątkowe są każde urodziny czy piękne rocznice. Jednak jeżeli są to daty szczególne, przypadające raz na dekadę, tym chętniej pragniemy celebrować te chwile w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych. Oczywiście, wszystkich okazji do złożenia życzeń bliskim nam osobom nie sposób tutaj wymienić. Trzydzieste, czterdzieste czy pięćdziesiąte i kolejne rocznice urodzin czy ślubu, przejście na zasłużoną emeryturę lub zjazd rodzinny  są niepowtarzalną okazją do wspólnego spędzenia czasu.

Oczywiście, jeżeli chodzi o wybór idealnej lokalizacji w pierwszej kolejności zwykle stawiamy na sprawdzone i bardzo dobre jedzenie. Każda uroczystość wymaga wyśmienitego menu, które Państwu zapewnimy.

Oferta ustalana jest indywidualnie w oparciu o Państwa sugestie w zależności od charakteru przyjęcia. Ugościmy Państwa przy pięknie nakrytym stole z białym obrusem i wybranymi akcentami niczym w domu. Jednak powtarzalnie – zawsze smacznie i z najwyższej jakości produktów.

catering okolicznościowy Krasiejów

Osoby zainteresowane pełną ofertą zapraszamy do kontaktu:

Jolanta Labus

(+48) 797 028 484

jola.labus@jurapark.pl