Kolonie Letnie i Obozy dla Dzieci 2020/21 | Kolonie Polska: Krasiejów

Kolonie dla dzieci

Powrót

Kolonie dla dzieci: opolskie

Park dinozaurów został zaprojektowany tak, aby mogły się w nim odbywać kolonie oraz obozy dla dzieci. Pierwszy rodzaj wyjazdów nastawiony jest na rekreację. Dzieci i młodzież spędzają czas na świeżym powietrzu oraz w pomieszczeniach, które skrywają wiedzę podaną w przystępny (zgodny z ich wiekiem i zdolnościami) oraz bardzo atrakcyjny sposób. Bardziej rozrywkowy charakter ma seans filmów wyświetlany w rewolucyjnej technologii 5D

Natomiast drugi rodzaj wycieczek – obozy – mają bardziej sprecyzowany charakter. W tym przypadku młodzi ludzie odwiedzają obiekty, które związane są z pradawnymi, wymarłymi stworzeniami. Wiele z tych istot żyło na Opolszczyźnie. Można się o nich wiele dowiedzieć w Pawilonie Paleontologicznym, odwiedzając Tunel Czasu. Oceanarium czy Muzeum Ewolucji. Wiele tajemnic związanych z prehistorycznymi czasami rozwieje zespół wykwalifikowanych przewodników, którzy uwielbiają dzielić się z innymi swoją pasją i pociągiem ku wiedzy.

We współpracy z biurem podróży Almatur Opole zapraszamy na 10-dniowe obozy i kolonie w Opolskiem do JuraParku. NOWOŚCIĄ w ofercie są PÓŁKOLONIE. Dzieci w wieku 7-10 lat zasilą „Klub urwisa – kreatywne wakacje”, starsze dzieci wyruszą na obóz rekreacyjny. Mamy także tematyczne propozycje związane z programowaniem robotów i konstruktorami lego. Oprócz nielimitowanego dostępu do atrakcji JuraParku w programie także wycieczki po okolicy. Uczestnicy kolonii i obozów korzystają z naszej bazy noclegowej i gastronomicznej. Serdecznie zapraszamy! 

Więcej informacji oraz rezerwacje on-line: https://almatur.opole.pl/oferta/oferta/miejsce-krasiejow

Kontakt z biurem podróży Almatur Opole  

tel. 77 4232833 FB: facebook.com/AlmaturOpole

opole@almatur.pl

Powrót