Pracownik Działu Edukacji – przewodnik w kierunku nauk przyrodniczych

Jesteś maturzystą, studentem, emerytem z zamiłowaniem do przyrody? A może chcesz przekazać zamiłowanie do swojej pasji młodszym pokoleniom jednocześnie zdobyć doświadczenie w branży turystycznej? Nie zwlekaj! Poszukujemy pracowników do działu obsługi klienta.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • zmiłowania do nauk przyrodniczych (podstawowa wiedza na temat zwierząt, roślin oraz zjawisk przyrodniczych)
  • dyspozycyjności (praca również w weekendy i święta)
  • wysoka kultura osobista
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języków obcych ( angielski , niemiecki)
  • pozytywnego nastawienia do pracy i dużo uśmiechu

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • prowadzenie zajęć przyrodniczych na sali wykładowej oraz w terenie
    (podczas zajęć przyrodniczych będziesz przekazywać dzieciom wiedzę na temat zjawisk atmosferycznych i metod ich badania, będziesz opowiadać o dziko rosnących na terenie parku roślinach oraz o ptakach, płazach czy gadach, które można u nas spotkać, wiedza na temat tropów także jest użyteczna w trakcie takich zajęć, prowadzić będziesz także zajęcia na temat ekologii i ochrony środowiska)
  • oprowadzanie wycieczek
  • udzielanie informacji klientom
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Co możemy Tobie zaoferować?

  • Pracę w zgranym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wdrożenie na stanowisku pracy
  • Karta DLF Team
  • Stabilne i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Umowę zlecenie lub umowę o pracę