Pracownik utrzymania czystości

Jesteś maturzystą, studentem, emerytem? A może chcesz zdobyć doświadczenie w branży turystycznej i gastronomicznej? Nie zwlekaj! Do naszego zespołu w dziale gospodarczym w Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie poszukujemy pracownika utrzymania czystości.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • zaangażowania i chęci do pracy
  • dobrej organizacji pracy
  • dokładności
  • pozytywnego nastawienia do pracy i dużo uśmiechu

    Jakie będą Twoje obowiązki?

    • utrzymywanie w czystości pomieszczeń podlegających sprzątaniu (pomieszczenia biurowe, sanitarne, punkty gastronomiczne)
    • sprzątanie pokoi, zmiana pościeli
    • dbanie o bieżące zabezpieczenie w środki czyszczące, myjące i inne akcesoria potrzebne do sprzątania

    Co możemy Tobie zaoferować?

    • Pracę w zgranym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Wdrożenie na stanowisku pracy
    • Karta DLF Team
    • Stabilne i atrakcyjne wynagrodzenie
    • Elastyczny czas pracy
    • Umowę zlecenie lub umowę o pracę po okresie próbnym

    Prosimy o zamieszczenie w CV  klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”