Nasi goście - JuraPark Krasiejów

Nasi goście

Wizyta Pary Prezydenckiej w Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie

 

28 kwietnia odwiedził nas Pan Prezydent Bronisław Komorowski wraz z Małżonką Anną w ramach kampanii wyborczej. Para Prezydencka została powitana przez grono turystów oraz dzieci, które wręczyły maskotkę króla dinozaurów – T.rexa.

Podsekretarze stanu w ministerstwach spraw wewnętrznych oraz sportu i turystyki odwiedzili w dniach 17-18 wrześniu Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie

 

Okazją do gościny tak znamienitych przedstawicieli władzy państwowej był współorganizowany przez nas II Kongres Turystyczny pt.: „Wiedza, produkt i współpraca kluczem do sukcesu”. Odbywał się on we współpracy z Opolską Regionalną Organizacją Turystyczną oraz Polską Organizacją Turystyczną.
Stanisław Rakoczy, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych był gościem dwóch dni tego niezwykłego wydarzenia edukacyjnego dla regionalnego sektora turystycznego. Z kolei Tomasz Jędrzejczak, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, zaszczycił uczestników II dnia wydarzenia. Obaj goście specjalni mieli także okazję do odkrycia Parku Nauki i Rozrywki wraz z jego atrakcjami. Ich przewodnikiem był główny konsultant naukowy Parku – dr Andrzej Boczarowski, odznaczony podczas Kongresu Turystycznego odznaczeniem resortu turystyki.

 

Galeria

 

 

Kamera na żywo