Pracownik parku rozrywki

Jesteś maturzystą, studentem, emerytem? A może chcesz zdobyć doświadczenie w branży turystycznej i gastronomicznej? Nie zwlekaj! Poszukujemy pracowników do działu parku rozrywki.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • dyspozycyjności (praca również w weekendy i święta)
  • wysoka kultura osobista
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języków obcych ( angielski , niemiecki)
  • pozytywnego nastawienia do pracy i dużo uśmiechu

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • obsługa urządzeń znajdujących się w parku rozrywki
  • dbanie o bezpieczeństwo osób korzystających z urządzeń
  • udzielanie informacji klientom
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Co możemy Tobie zaoferować?

  • Pracę w zgranym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wdrożenie na stanowisku pracy
  • Karta DLF Team
  • Stabilne i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Umowę zlecenie

Prosimy o zamieszczenie w CV  klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”