• Deutsch
  • English
Zadzwoń+48 77 46 54 800
Partnerzy

ZOO Opole

Opolski ogród zoologiczny, zajmujący powierzchnię 20 ha zlokalizowany jest na Wyspie Bolko. Znajduje się w nim ponad 1200 zwierząt reprezentujących 265 gatunków, jednak największym zainteresowaniem odwiedzających cieszą się bez wątpienia uchatki kalifornijskie, szczególnie w czasie pokazów ich tresury i karmienia. Nie możemy zapominać również o innych mieszkańcach opolskiego ZOO, m.in. gorylach nizinnych, żyrafach Rothschilda, hipopotamach karłowatych, kangurach i wielu innych mieszkańcach tego ogrodu.

zobacz stronę www: www.zoo.opole.pl/

Ośrodek Wypoczynkowy MAX Jarnołtówek

Położony u podnóża Gór Opawskich ośrodek to miejsce dla każdego – zarówno dla chcących odpocząć i zrelaksować się na krytym basenie i słodko leniuchować , jak i dla osób zainteresowanych aktywnym wypoczynkiem, do którego uprawiania możliwości w okolicy jest wiele. Dodatkowym atutem jest bliskość przejść granicznych z Republiką Czeską w Konradowie i Głuchołazach oraz możliwość skorzystania z organizowanych w Ośrodku turnusów rehabilitacyjnych.

zobacz stronę www: www.maxjar.pl/

SINDBAD

Prywatne Biuro Podróży Sindbad to jedna z największych firm przewozowych w Europie, a w Polsce jedno z najstarszych i największych biur podróży. Obecnie podstawową działalnością SINDBADA są regularne, międzynarodowe przewozy autokarowe, wycieczki szkolne, organizacja wyjazdów na imprezy sportowe, wynajem autokarów, incentive, rezerwacja hoteli oraz rezerwacja i sprzedaż biletów lotniczych.

zobacz stronę www: www.sindbad.pl/

Hotel Zacisze w Turawie

To położony nad Jeziorem Turawskim hotel, zapewniający noclegi w ekskluzywnych pokojach i apartamentach, gwarantujący gwarantujemy wysoki standard oferowanych usług. W swojej ofercie posiada również Centrum Spa z jacuzzi, siłownią, sauną i grotą solną.

zobacz stronę www: www.zaciszeturawa.pl/

Pałac Izbicko

XVI-wieczny pałac na przestrzeni dziejów przechodził różne losy. Po przejęciu go przez prywatnego właściciela odzyskał swoją pierwotna świetność i dziś mieści się tam hotel z przyległym 11 hektarowym parkiem, boiskiem i kortami tenisowymi. Zaś pałacowa restauracja zachwyci nawet najbardziej wymagających gości.

zobacz stronę www: www.palacizbicko.pl/

Besenova (Słowacja)

To kompleks całorocznych basenów termalnych ze średnią temp. 27 do 39 ° C położonych zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz ośrodka. Kompleks wypoczynkowo – rekreacyjny z szerokim zapleczem noclegowym, gastronomicznym i konferencyjnym oraz rozwiniętą sieć SPA & Welness

zobacz stronę www: www.besenova.com.pl/

Winterpool Zieleniec

zobacz stronę www: winterpol.eu/zieleniec/

Park Miniatur w Ogrodzieńcu

Park znajduje się przy ruinach Zamku Ogrodzienieckiego we wsi Podzamcze koło Ogrodzieńca. Zawiera on makiety w skali 1:25 wszystkich zamków i warowni położonych na Szlaku Orlich Gniazd, wśród których znajdują się m.in. Zamek Lipowiec w Babicach, Zamek w Pieskowej Skale, Warownia w Morsku zwana Zamek „Bąkowiec”, Zamek w Ojcowie czy Zamek Bobolice. Oprócz wspomnianych warowni można tam zobaczyć również repliki machin oblężniczych z okresu średniowiecza m.in. katapultę, balistę i trebusz  wykonane w skali 1:1.

zobacz stronę www: www.park-ogrodzieniec.pl/

Lokalna Grupa Działania Kraina Dinozaurów

zobacz stronę www: www.krainadinozaurow.pl/ZOO SAFARI w Dvůr Králové

To ogród zoologiczny w Republice Czeskiej nastawiony na hodowlę zwierząt afrykańskich. Największą atrakcją ZOO jest żyrafa okapi, pochodząca z równikowych obszarów afrykańskich lasów deszczowych, hodowana w zaledwie kilku ogrodach w Europie. Zwiedzający mają możliwość poczuć klimat prawdziwego afrykańskiego safari odbywając przejażdżkę specjalnym safaribusem, podglądając życie afrykańskich zwierząt.

zobacz stronę www: www.zoodvurkralove.cz

PEPSI

zobacz stronę www: www.pepsi.pl/

 

ZAMEK OGRODZIENIECKI W PODZAMCZU

zobacz stronę: www.zamek-ogrodzieniec.pl

KOPALNIA GUIDO W ZABRZU

zobacz stronę: https://kopalniaguido.pl/

STANICA KAJAKOWA GRANICA

Zapraszamy na spływy kajakowe rzeką MałaPanew. Trasy także dla rodzin z małymi dziećmi. Stanica kajakowa Granica – 5km od JuraParku.

Zobacz stronę:

http://www.partykajaki.pl/trasy-splywow.php

 

ZOO WROCŁAW

Wrocławski ogród zoologiczny jest jednym z najstarszych (pow. 33 ha) i największych (pod względem liczby wystawianych zwierząt – ponad 875 gat.) ogrodem zoologicznym w Polsce. Prowadzona jest w nim m.in. hodowla okapi, żbików, wielkich zwierząt afrykańskiej sawanny i nie tylko. Swoistą wizytówką są dla niego chętnie odwiedzane przez wszystkich Pawilony Madagaskaru, Sahary i Terari oraz Fokarium, Afrykariumi i powstające Odrarium.

zobacz stronę www: www.zoo.wroclaw.pl/

MY BENEFIT

System kafeteryjny

Zobacz stronę: http://www.mybenefit.pl/

 

DOM MUZYKI I TAŃCA W ZABRZU

Zobacz stronę: http://www.dmit.com.pl/

 

MOSZNA ZAMEK

O Mosznej krąży wiele legend i niemal każdej z nich tkwi ziarenko prawdy. Niemniej zawiła jest również historia powstania tej niezwykłej budowli, która zawdzięcza swój ostateczny kształt pracom trwającym przez wiele dziesięcioleci. Dziś, słynący z 99 wież i tylu ile dni w roku pomieszczeń, Zamek swym niesamowitym urokiem i bajkową architekturą, a także rozległym parkiem z kilkusetletnimi dębami i lipami oraz pięknie kwitnącymi w maju azaliami i rododendronami oczarowuje niejednego, a do dziś wiele jego tajemnic czeka na odkrycie.

zobacz stronę www: www.moszna-zamek.pl/