Wycieczki szkolne - Wycieczki klasowe - Wycieczki dla dzieci i młodzieży - Park Dinozaurów JuraPark Krasiejów
Zamknij

Wycieczki szkolne

Oferta edukacyjna dla wycieczek szkolnych i zorganizowanych w sposób wszechstronny wykorzystuje środki dostępne do realizowania działań promujących wiedzę w zakresie historii, biologii i geologii. Dostosowaliśmy ją do umiejętności i zdolności poznawczych dzieci i młodzieży na każdym etapie nauczania, aby połączyć obowiązującą obecnie podstawę programową w polskim systemie oświaty z potrzebą poszerzania wiedzy uczestników zajęć. Dzięki wykorzystaniu formatu warsztatowego, wykładowego oraz gier terenowych możemy w pełni kształtować różne umiejętności i kompetencje uczniów.

Oferta wycieczek szkolnych

co na was czeka na miejscu?

To będzie fantastyczny czas spędzony na odkrywaniu świata! Napisz do nas, a stworzymy plan wycieczki dla Twojej grupy.

Previous slide
Next slide

NAJCZĘSTSZE PYTANIA I WAŻNE INFORMACJE

1 opiekun na 10 dzieci ma wstęp gratis,

liczba opiekunów powinna zostać zwiększona, jeśli w wycieczce biorą udział małe dzieci lub osoby niepełnosprawne

Bilety można odebrać w kasie głównej JuraParku lub PNiEC.

 Przewodnik oprowadza grupę jedynie po ścieżce edukacyjnej JuraParku (z Tunelem Czasu i Pawilonem Paleontologicznym), co zajmuje około 2h.

Zwiedzanie JuraParku z Tunelem Czasu i Pawilonem Paleontologicznym- 2h. PNiEC- 1h. Oceanarium Prehistoryczne- 15 min. Kino 5D- 10 min. Warsztaty 30-45 min. Zjedzenie obiadu- 30 min. Zabawa w Parku Rozrywki, Małpim Gaju i na placu zabaw- nielimitowana 😉

 W razie deszczu urządzenia na Parku Rozrywki mogą zostać wyłączone z użytku dla Waszego bezpieczeństwa. Choć nie odpowiadamy za aurę na zewnątrz, do każdej grupy podchodzimy indywidualnie i staramy się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Jeżeli pogoda pokrzyżuje Wam plany postaramy się zagospodarować Wam czas w inny sposób, jeśli to możliwe. Zabezpieczcie się jednak, ubierając się odpowiednio do warunków atmosferycznych, szczególnie jeśli prognoza pogody wydaje się nie być najkorzystniejsza.

Płacicie Państwo za faktyczną liczbę osób, która się u nas pojawi. Prosimy jednak o wcześniejszą informację, jeśli będzie to znacząca różnica.

Nasi partnerzy

mebenefit
nawypad
kuratoriumoswiaty
orot
pepsi-logo
piastgliwice
pgi
Uniwersytet Opolski
QlturaProfit
dinoridgelogo
us-logo
visitopolskie
dmit
zadowolonykonsument
guido
GSU-pdf-300x214
hydropolis
krainadinozaurow
ogrodbotaniczny
Translate »
Sprawdź pogodę