Wycieczki szkolne2 - Park Dinozaurów JuraPark Krasiejów
Zamknij

Oferta edukacyjna dla wycieczek szkolnych i zorganizowanych w sposób wszechstronny wykorzystuje środki dostępne do realizowania działań promujących wiedzę w zakresie historii, biologii i geologii. Dostosowaliśmy ją do umiejętności i zdolności poznawczych dzieci i młodzieży na każdym etapie nauczania, aby połączyć obowiązującą obecnie podstawę programową w polskim systemie oświaty z potrzebą poszerzania wiedzy uczestników zajęć. Dzięki wykorzystaniu formatu warsztatowego, wykładowego oraz gier terenowych możemy w pełni kształtować różne umiejętności i kompetencje uczniów.

co na was czeka na miejscu?

To będzie fantastyczny czas spędzony na odkrywaniu świata! Napisz do nas, a stworzymy plan wycieczki dla Twojej grupy.

Poprzedni
Następny

NASI PRZEWODNICY

Jakub

Wieloletni uczestnik i organizator wykopalisk paleontologicznych w Krasiejowie współpracujący z Uniwersytetem Opolskim i Europejskim Centrum Paleontologii. Specjalista od prehistorycznych gadów i wielki fascynat paleontologii. Jest również zapalonym przyrodnikiem obeznanym w polskiej faunie i florze. W Juraparku zajmuje się opieką nad grupami zwiedzających, przekazuje wiedzę dotyczącą przyrody i prehistorii a także uczestniczy przy pokazach eksperymentów chemicznych i prowadzi warsztaty z różnych dziedzin naukowych, takich jak paleontologia, ekologia czy antropologia..

Piotr

Wieloletni uczestnik i organizator wykopalisk paleontologicznych w Krasiejowie współpracujący z Uniwersytetem Opolskim i Europejskim Centrum Paleontologii. Specjalista od prehistorycznych płazów – temnospondyli. Jest również zapalonym przyrodnikiem, szczególnie zainteresowanym entomologią. W Juraparku zajmuje się opieką nad grupami zwiedzających, przekazuje wiedzę dotyczącą przyrody i prehistorii a także prowadzi pokazy eksperymentów chemicznych i warsztaty z różnych dziedzin naukowych, takich jak paleontologia, ekologia czy antropologia.

ZOBACZ, CO O NAS MÓWIĄ

Beata
Krasiejów jest mega miejscem - zachwyca sposobem przekazywania wiedzy.
Małgorzata
Miejsce, w którym dowiesz się jak powstała nasza planeta i życie na niej.
Karina
Super miejsce dla dzieci i dla dorosłych. Mnóstwo ciekawych wiadomości, przekazanych w super sposób. Przemiła obsługa.

NAJCZĘSTSZE PYTANIA I WAŻNE INFORMACJE

1 opiekun na 10 dzieci ma wstęp gratis.

Bilety można odebrać w kasie głównej JuraParku lub PNiEC.

 Przewodnik oprowadza grupę jedynie po ścieżce edukacyjnej JuraParku (z Tunelem Czasu i Pawilonem Paleontologicznym), co zajmuje około 2h.

Zwiedzanie JuraParku z Tunelem Czasu i Pawilonem Paleontologicznym- 2h. PNiEC- 1h. Oceanarium Prehistoryczne- 15 min. Kino 5D- 10 min. Warsztaty 30-45 min. Zjedzenie obiadu- 30 min. Zabawa w Parku Rozrywki, Małpim Gaju i na placu zabaw- nielimitowana 😉

 W razie deszczu urządzenia na Parku Rozrywki mogą zostać wyłączone z użytku dla Waszego bezpieczeństwa. Choć nie odpowiadamy za aurę na zewnątrz, do każdej grupy podchodzimy indywidualnie i staramy się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Jeżeli pogoda pokrzyżuje Wam plany postaramy się zagospodarować Wam czas w inny sposób, jeśli to możliwe. Zabezpieczcie się jednak, ubierając się odpowiednio do warunków atmosferycznych, szczególnie jeśli prognoza pogody wydaje się nie być najkorzystniejsza.

Na chwilę obecną oferujemy wstęp bezpłatny dla osób z Ukrainy, które przekroczyły granicę po 24 lutego 2022.

Płacicie Państwo za faktyczną liczbę osób, która się u nas pojawi. Prosimy jednak o wcześniejszą informację, jeśli będzie to znacząca różnica.

Nasi partnerzy

mebenefit
nawypad
kuratoriumoswiaty
orot
pepsi-logo
piastgliwice
pgi
Uniwersytet Opolski
QlturaProfit
dinoridgelogo
us-logo
visitopolskie
dmit
zadowolonykonsument
guido
GSU-pdf-300x214
hydropolis
krainadinozaurow
ogrodbotaniczny
Translate »
Sprawdź pogodę