Przedszkola - Park Dinozaurów JuraPark Krasiejów
Zamknij

OFERTA DLA PRZEDSZKOLI

BAWIMY SIĘ UCZĄC

Jurapark w Krasiejowie to wyjątkowe miejsce dla edukacji najmłodszych. Naszym celem jest by poprzez prowadzone warsztaty i lekcje izainspirować dzieci do samodzielnego odkrywania tajemnic. Chcemy wzbudzić ich naturalną ciekawość i zahartować ją poprzez specjalnie przygotowaną ofertę pełną ciekawych zajęć. Nasi doświadczeni przewodnicy prowadzący was podczas zwiedzania ścieżki dydaktycznej z dinozaurami, pawilonu paleontologicznego czy Parku Nauki i Ewolucji Człowieka prezentują wiedzę dostosowaną do potrzeb najmłodszych grup. Podczas warsztatów pod opieką animatorów powstaną niepowtarzalne dzieła: kolorowe amonity, pachnące mydełka czy własnoręcznie stworzony szkielet dinozaura. Dzień zakończymy szaleństwami w parku rozrywki i posiłkiem.

 • Bilet Kompleksowy – 59 zł./os. (Park Ewolucji Człowieka, JuraPark, Tunel Czasu, Oceanarium, Pawilon Paleontologiczny, Park Rozrywki, Plac Zabaw)
 • Bilet JuraPark – 43 zł./os. (JuraPark, Tunel Czasu, Oceanarium, Pawilon Paleontologiczny, Park Rozrywki, Plac Zabaw)
 • Bilet PNiEC – 30 zł./os. (Park Nauki i Ewolucji Człowieka)
 • Przewodnik – 3 zł./os.
  ◦ grupy poniżej 15 osób – 45 zł/grupa
 • Warsztaty – 15 zł/os.
 • Lekcja – 15 zł/os.
 • Kino 5D – 13 zł/os.
 • MENU DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

  • I danie (zupa dnia) – 9 zł/os.
  • II danie (filet drobiowy/rybny + frytki + surówka + woda) – 23 zł/os.
  • II danie (pierogi + woda) – 16 zł/os.
  • Zestaw I (zupa + II danie filet) – 29 zł/os.
  • Zestaw II (zupa + II danie pierogi) – 22 zł/os.
  • Ognisko/grill (kiełbaska + pieczywo + sosy + woda)– 12 zł/os.
  • Słodki poczęstunek (muffinka + herbata) – 8 zł/os.

  Wymagana wcześniejsza rezerwacja.
  Jednakowy zestaw obiadowy dla całej grupy.
  Na 10ro dzieci – 1 opiekun korzysta z bezpłatnego posiłku.

UCZYMY SIĘ BAWIĄC

Kreatywne  warsztaty i lekcje inspirujące do samodzielnego odkrywania tajemnic świata. Przewodnicy, towarzysząc Państwu podczas zwiedzania JuraParku, Parku Nauki i Ewolucji Czlowieka czy Pawilonu Paleontologicznego i Wykopalisk, z wiedzą dostosowaną do wieku grupy. Animatorzy pomagający stworzyć uczestnikom niepowtarzalne rękodzieła: kolorowe amonity, własnoręcznie złożony szkielet dinozaura czy pachnące mydełka. 

To wszystko i jeszcze więcej w ramach naszej oferty wycieczkowej w JuraPark Krasiejów. Gwarantujemy pełne zaangażowanie i dołożenie wszelkich starań by pobyt dzieci w tym miejscu na długo pozostał w ich pamięci.

Warsztaty edukacyjne

Warsztaty plastyczne

  Skamieniałości jak malowane; W trakcie zajęć uczestnicy dowiedzą się, jak kolorowy był świat dawno wymarłych organizmów i co wiemy dziś na temat ubarwienia dinozaurów. Równocześnie będą mieli sposobność samodzielnie pomalować gipsową podobiznę dinozaura lub muszli amonita.

  Warsztaty paleontologiczno-plastyczne

  Tworzenie rekonstrukcji wymarłych stworzeń pod okiem paleontologa. Podczas zajęć z pomocą różnorodnych materiałów dzieci własnoręcznie wykonują szkielety dinozaurów poznając przy tym ciekawostki z ich życia.

  Czas trwania warsztatów: 45 minut
  Cena warsztatów: 15 zł/os.

  NASI PRZEWODNICY

  Jakub

  Wieloletni uczestnik i organizator wykopalisk paleontologicznych w Krasiejowie współpracujący z Uniwersytetem Opolskim i Europejskim Centrum Paleontologii. Specjalista od prehistorycznych gadów i wielki fascynat paleontologii. Jest również zapalonym przyrodnikiem obeznanym w polskiej faunie i florze. W Juraparku zajmuje się opieką nad grupami zwiedzających, przekazuje wiedzę dotyczącą przyrody i prehistorii a także uczestniczy przy pokazach eksperymentów chemicznych i prowadzi warsztaty z różnych dziedzin naukowych, takich jak paleontologia, ekologia czy antropologia..

  Piotr

  Wieloletni uczestnik i organizator wykopalisk paleontologicznych w Krasiejowie współpracujący z Uniwersytetem Opolskim i Europejskim Centrum Paleontologii. Specjalista od prehistorycznych płazów – temnospondyli. Jest również zapalonym przyrodnikiem, szczególnie zainteresowanym entomologią. W Juraparku zajmuje się opieką nad grupami zwiedzających, przekazuje wiedzę dotyczącą przyrody i prehistorii a także prowadzi pokazy eksperymentów chemicznych i warsztaty z różnych dziedzin naukowych, takich jak paleontologia, ekologia czy antropologia.

  ZOBACZ, CO O NAS MÓWIĄ

  Beata
  Krasiejów jest mega miejscem - zachwyca sposobem przekazywania wiedzy.
  Małgorzata
  Miejsce, w którym dowiesz się jak powstała nasza planeta i życie na niej.
  Karina
  Super miejsce dla dzieci i dla dorosłych. Mnóstwo ciekawych wiadomości, przekazanych w super sposób. Przemiła obsługa.

  NAJCZĘSTSZE PYTANIA I WAŻNE INFORMACJE

  1 opiekun na 10 dzieci ma wstęp gratis.

  Bilety można odebrać w kasie głównej JuraParku lub PNiEC.

   Przewodnik oprowadza grupę jedynie po ścieżce edukacyjnej JuraParku (z Tunelem Czasu i Pawilonem Paleontologicznym), co zajmuje około 2h.

  Zwiedzanie JuraParku z Tunelem Czasu i Pawilonem Paleontologicznym- 2h. PNiEC- 1h. Oceanarium Prehistoryczne- 15 min. Kino 5D- 10 min. Warsztaty 30-45 min. Zjedzenie obiadu- 30 min. Zabawa w Parku Rozrywki, Małpim Gaju i na placu zabaw- nielimitowana 😉

   W razie deszczu urządzenia na Parku Rozrywki mogą zostać wyłączone z użytku dla Waszego bezpieczeństwa. Choć nie odpowiadamy za aurę na zewnątrz, do każdej grupy podchodzimy indywidualnie i staramy się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Jeżeli pogoda pokrzyżuje Wam plany postaramy się zagospodarować Wam czas w inny sposób, jeśli to możliwe. Zabezpieczcie się jednak, ubierając się odpowiednio do warunków atmosferycznych, szczególnie jeśli prognoza pogody wydaje się nie być najkorzystniejsza.

  Na chwilę obecną oferujemy wstęp bezpłatny dla osób z Ukrainy, które przekroczyły granicę po 24 lutego 2022.

  Płacicie Państwo za faktyczną liczbę osób, która się u nas pojawi. Prosimy jednak o wcześniejszą informację, jeśli będzie to znacząca różnica.

  Nasi partnerzy

  mebenefit
  nawypad
  kuratoriumoswiaty
  orot
  pepsi-logo
  piastgliwice
  pgi
  Uniwersytet Opolski
  QlturaProfit
  dinoridgelogo
  us-logo
  visitopolskie
  dmit
  zadowolonykonsument
  guido
  GSU-pdf-300x214
  hydropolis
  krainadinozaurow
  ogrodbotaniczny
  Translate »
  Sprawdź pogodę