Zamknij

Wycieczki szkolne dla klas 1-3 i 4-8

Wycieczki szkolne do Juraparku łączą rozrywkę z edukacją

Jurapark w Krasiejowie to wyjątkowe miejsce dla edukacji najmłodszych. Naszym celem jest, by poprzez prowadzone warsztaty i lekcje zainspirować dzieci do samodzielnego odkrywania tajemnic. Chcemy wzbudzić ich naturalną ciekawość i zahartować ją poprzez specjalnie przygotowaną ofertę pełną ciekawych zajęć. Nasi doświadczeni przewodnicy prowadzący was podczas zwiedzania ścieżki dydaktycznej z dinozaurami, pawilonu paleontologicznego czy Parku Nauki i Ewolucji Człowieka prezentują wiedzę dostosowaną do potrzeb odbiorców. Dzień zakończymy szaleństwami w parku rozrywki i posiłkiem

 • Bilet Kompleksowy – 79 zł./os. (Park Nauki i Ewolucji Człowieka, JuraPark, Tunel Czasu, Prehistoryczne Oceanarium, Pawilon Paleontologiczny, Park Rozrywki, Plac Zabaw)
 • Bilet JuraPark – 59 zł./os. (JuraPark, Tunel Czasu, Oceanarium, Pawilon Paleontologiczny, Park Rozrywki, Plac Zabaw)
 • Bilet PNiEC – 39 zł./os. (Park Nauki i Ewolucji Człowieka)
 • Przewodnik – 5 zł./os.
  ◦ grupy poniżej 15 osób – 75 zł/grupa
 • Warsztaty – 17 zł/os.
 • Lekcja – 200 zł/grupa
 • Kino 5D – 13 zł/os.
 • MENU DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

  • I danie (zupa dnia) – 8 zł/os.
  • II danie (filet drobiowy/rybny + frytki + surówka) – 29 zł/os.
  • II danie (pierogi) – 19 zł/os.
  • Kubełek (nuggetsy + frytki) – 25 zł/os.
  • Zestaw I (zupa + II danie filet) – 37 zł/os.
  • Zestaw II (zupa + II danie pierogi) – 27 zł/os.

  Wymagana wcześniejsza rezerwacja.
  Jednakowy zestaw obiadowy dla całej grupy.
  Na 10ro dzieci – 1 opiekun korzysta z bezpłatnego posiłku.

Atrakcje i oferta edukacyjna dla szkół

Naszą misją jest rozwijanie dziecięcej ciekawości świata i wyobraźni, gdy umysły najmłodszych są najbardziej chłonne wiedzy. Przez wspaniałą zabawę w miłej atmosferze przekazujemy wiedzę o otaczającym nas świecie i jego dziejach. Nasi przewodnicy z przyjemnością odpowiedzą na każde zadane pytanie od dociekliwych maluchów. Podczas warsztatów kreatywnych powstaną niepowtarzalne dzieła. Gwarantujemy pełne zaangażowanie i dołożymy wszelkich starań by pobyt dzieci w tym miejscu na długo pozostał w ich pamięci.

Warsztaty edukacyjne - poznaj ciekawostki ze świata dinozaurów

Warsztaty sztuki prehistorycznej

  Tworzenie malowideł paleolitycznych wzorowanych na sztuce jaskiniowej praludzi z wykorzystaniem prastarych technik.

  Warsztaty paleontologiczne

  Preparowanie plastikowych szkieletów dinozaurów zalanych w gipsowych blokach. Podczas zajęć dzieci poznają techniki pracy paleontologów. 

  Warsztaty Poszukiwania skamieniałości

   Skamieniałości nie zawsze są uwięzione w skale. Czasem wystarczy sito i piasek, by odkryć prawdziwe skarby. Poszukiwanie prawdziwych skamieniałości, które później można zabrać do domu, na specjalnie przygotowanym stanowisku.

   Czas trwania warsztatów: 45 minut
   Cena warsztatów: 17 zł/os.

   Wycieczki klasowe z lekcjami muzealnymi

   Kiedy smoki władały światem

   Opowieść o dinozaurach, przedstawienie historii najsłynniejszych wymarłych zwierząt od ich pojawienia się na Ziemi po wielkie wymieranie. Podczas zajęć przewidziane są:
   – pokaz multimedialny w sali kinowej
   – pokaz prawdziwych skamieniałości

   WĘDRÓWKI PRZEZ DZIEJE

    Zajęcia ukazujące jak na przestrzeni milionów lat zmieniał się wygląd obszaru, który stał się Polską. Przedstawiamy wygląd naszej części świata w poszczególnych epokach oraz prezentujemy skamieniałości, które zostały znalezione na terenie naszego kraju. Podczas zajęć przewidziane są:
    – pokaz multimedialny w sali kinowej
    – pokaz prawdziwych skamieniałści

    Skąd przyszedłeś człowieku?

    Zajęcia dotyczące ewolucji rodzaju ludzkiego i przedstawienie miejsca człowieka w świecie nieożywionym. Podczas zajęć przewidziane są:
    – pokaz multimedialny w sali kinowej
    – oprowadzenie po ścieżce dydaktycznej w Pawilonie Nauki i Ewolucji Człowieka

    Czas trwania warsztatów: 45 minut
    Cena warsztatów: 200 zł/grupa

    OFERTY SPECJALNE

    "Dinozaury nie wymarły tylko skrzydła rozpostarły" - nowość!

    Zajęcia z panem Krzysztofem oraz jego podopiecznymi – potomkami dinozaurów, czyli drapieżnymi ptakami. Podczas spotkań dowiecie się co wspólnego mają dinozaury i ptaki, poznacie zwyczaje uskrzydlonych bohaterów, a nawet będziecie mogli spojrzeć im z bliska w oczy czy potrzymać na swym ramieniu. Kontakt z drapieżnymi ptakami w połączeniu z żywą opowieścią prowadzącego będzie niezapomnianą lekcją przyrody, która pozostanie z Wami na długo! 

    Czas trwania warsztatów: 60 minut
    Cena warsztatów: 18 zł/os.,
    Grupa min. 40 osób

    Eventy dla szkół

     Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie to idealne miejsce na organizację imprez szkolnych, dlatego oprócz zwiedzania atrakcji oferujemy:

     – Spotkania integracyjno-zapoznawcze przy ognisku
     – Pasowanie na pierwszaka
     – Spotkania na zakończenie roku szkolnego

     Dla zaprawionych „wycieczkowiczów” mamy do zaoferowania pole namiotowe w malowniczym zakątku w bezpośrednim sąsiedztwie lasu.

     ZOBACZ, CO O NAS MÓWIĄ

     NAJCZĘSTSZE PYTANIA I WAŻNE INFORMACJE

     1 opiekun na 10 dzieci ma wstęp gratis.

     Bilety można odebrać w kasie głównej JuraParku lub PNiEC.

      Przewodnik oprowadza grupę jedynie po ścieżce edukacyjnej JuraParku (z Tunelem Czasu i Pawilonem Paleontologicznym), co zajmuje około 2h.

     Zwiedzanie JuraParku z Tunelem Czasu i Pawilonem Paleontologicznym- 2h. PNiEC- 1h. Oceanarium Prehistoryczne- 15 min. Kino 5D- 10 min. Warsztaty 30-45 min. Zjedzenie obiadu- 30 min. Zabawa w Parku Rozrywki, Małpim Gaju i na placu zabaw- nielimitowana 😉

      W razie deszczu urządzenia na Parku Rozrywki mogą zostać wyłączone z użytku dla Waszego bezpieczeństwa. Choć nie odpowiadamy za aurę na zewnątrz, do każdej grupy podchodzimy indywidualnie i staramy się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Jeżeli pogoda pokrzyżuje Wam plany postaramy się zagospodarować Wam czas w inny sposób, jeśli to możliwe. Zabezpieczcie się jednak, ubierając się odpowiednio do warunków atmosferycznych, szczególnie jeśli prognoza pogody wydaje się nie być najkorzystniejsza.

     Płacicie Państwo za faktyczną liczbę osób, która się u nas pojawi. Prosimy jednak o wcześniejszą informację, jeśli będzie to znacząca różnica.

     Nasi partnerzy

     pgi
     Uniwersytet Opolski
     JPS_logo
     bkt_pomaranczowe
     orot
     pepsi-logo
     hotel-bajka
     Sprawdź pogodę