Zamknij

kolonie letnie

Wakacje z Dinozaurami, czyli letnie kolonie w JuraParku z Almaturem

Oferta specjalna, przygotowana z myślą o młodych fanach prehistorycznych stworów i świetnej zabawy w wieku 6 – 12 lat. Wykwalifikowana kadra zapewni opiekę pedagogiczną, a my dostarczymy moc atrakcji. Dla uczestników półkolonii oddajemy do dyspozycji wszystkie nasze atrakcje, m.in. Prehistoryczne Oceanarium, ścieżkę z dinozaurami, Kino Emocji Cinema 5D, ale również atrakcje na naszym parku rozrywki, plaży i placu zabaw. Program uzupełnią: plażowanie, piesze wycieczki, turnieje sportowe, pieczenie kiełbasek, gry i zabawy integracyjne. W wypadku deszczu są przygotowane zajęcia pod zadaszeniem.

 • Bilet Kompleksowy – 79 zł./os. (Park Nauki i Ewolucji Człowieka, JuraPark: Tunel Czasu, Prehistoryczne Oceanarium, Pawilon Paleontologiczny, Park Rozrywki, Plac Zabaw)
 • Bilet JuraPark – 59 zł./os. (Tunel Czasu, Prehistoryczne Oceanarium, Pawilon Paleontologiczny, Park Rozrywki, Plac Zabaw)
 • Bilet PNiEC – 39 zł./os. (Park Nauki i Ewolucji Człowieka)
 • Przewodnik – 5 zł./os.
  ◦ grupy poniżej 15 osób – 75 zł/grupa
 • Warsztaty – 17 zł/os.
 • Lekcja – 200 zł/grupa
 • Kino 5D – 13 zł/os.
 • MENU DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

  • I danie (zupa dnia) – 8 zł/os.
  • II danie (filet drobiowy/rybny + frytki + surówka) – 29 zł/os.
  • II danie (pierogi) – 19 zł/os.
  • Zestaw I (zupa + II danie filet) – 37 zł/os.
  • Zestaw II (zupa + II danie pierogi) – 32 zł/os.

  Wymagana wcześniejsza rezerwacja.
  Jednakowy zestaw obiadowy dla całej grupy.
  Na 10ro dzieci – 1 opiekun korzysta z bezpłatnego posiłku.

Na półkolonie gwarantowany jest codzienny dojazd z Opola z kilku przystanków. Dzieci otrzymują w ramach wyżywienia drugie śniadanie i obiad. Opiekę zapewni doświadczona kadra opiekunów i animatorów. Pierwszy turnus zaczyna się 27.06.2022 i w każdy poniedziałek-piątek wakacji jest zaplanowana kolejna grupa (poza jednym turnusem 4-dniowym 16.08-19.08.2022)

Cały program realizowany będzie zgodnie z aktualnymi wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego odnoszącymi się do realizacji wypoczynku dzieci i młodzieży i regulaminów funkcjonowania parków rozrywki.

NAJCZĘSTSZE PYTANIA I WAŻNE INFORMACJE

1 opiekun na 10 dzieci ma wstęp gratis.

Bilety można odebrać w kasie głównej JuraParku lub PNiEC.

 Przewodnik oprowadza grupę jedynie po ścieżce edukacyjnej JuraParku (z Tunelem Czasu i Pawilonem Paleontologicznym), co zajmuje około 2h.

Zwiedzanie JuraParku z Tunelem Czasu i Pawilonem Paleontologicznym- 2h. PNiEC- 1h. Oceanarium Prehistoryczne- 15 min. Kino 5D- 10 min. Warsztaty 30-45 min. Zjedzenie obiadu- 30 min. Zabawa w Parku Rozrywki, Małpim Gaju i na placu zabaw- nielimitowana 😉

 W razie deszczu urządzenia na Parku Rozrywki mogą zostać wyłączone z użytku dla Waszego bezpieczeństwa. Choć nie odpowiadamy za aurę na zewnątrz, do każdej grupy podchodzimy indywidualnie i staramy się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Jeżeli pogoda pokrzyżuje Wam plany postaramy się zagospodarować Wam czas w inny sposób, jeśli to możliwe. Zabezpieczcie się jednak, ubierając się odpowiednio do warunków atmosferycznych, szczególnie jeśli prognoza pogody wydaje się nie być najkorzystniejsza.

Płacicie Państwo za faktyczną liczbę osób, która się u nas pojawi. Prosimy jednak o wcześniejszą informację, jeśli będzie to znacząca różnica.

Nasi partnerzy

pgi
Uniwersytet Opolski
JPS_logo
bkt_pomaranczowe
orot
pepsi-logo
hotel-bajka
Sprawdź pogodę