Przedszkola - Park Dinozaurów JuraPark Krasiejów
Zamknij

OFERTA DLA PRZEDSZKOLI

BAWIMY SIĘ UCZĄC

Jurapark w Krasiejowie to wyjątkowe miejsce dla edukacji najmłodszych. Naszym celem jest, by poprzez prowadzone warsztaty i zabawy zainspirować dzieci do samodzielnego odkrywania tajemnic. Chcemy wzbudzić ich naturalną ciekawość i zahartować ją poprzez specjalnie przygotowaną ofertę pełną ciekawych zajęć. Nasi doświadczeni przewodnicy prowadzący was podczas zwiedzania ścieżki dydaktycznej z dinozaurami, pawilonu paleontologicznego czy Parku Nauki i Ewolucji Człowieka prezentują wiedzę dostosowaną do potrzeb najmłodszych grup.  Dzień zakończymy szaleństwami w parku rozrywki i posiłkiem. 

 • Bilet JuraPark – 59 zł./os. (ścieżka z dinozaurami, Tunel Czasu, Prehistoryczne Oceanarium, Pawilon Paleontologiczny, Park Zabaw, Plac Zabaw, Kąpielisko)
 • Przewodnik – 5 zł./os.
  ◦ grupy poniżej 15 osób – 75 zł/grupa
 • Warsztaty – 17 zł/os.
 • Kino 5D – 13 zł/os.
 • MENU DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

  • I danie (zupa dnia) – 8 zł/os.
  • II danie (polędwiczki drobiowe + frytki + surówka) – 29 zł/os.
  • kubełek (nugettsy + frytki) – 25 zł/os.
  • pierogi ruskie – 19 zł/os.

  Wymagana wcześniejsza rezerwacja.
  Jednakowy zestaw obiadowy dla całej grupy.
  Na 10ro dzieci – 1 opiekun korzysta z bezpłatnego posiłku.

UCZYMY SIĘ BAWIĄC

Naszą misją jest rozwijanie dziecięcej ciekawości świata i wyobraźni, gdy umysły najmłodszych są najbardziej chłonne wiedzy. Przez wspaniałą zabawę w miłej atmosferze przekazujemy wiedzę o otaczającym nas świecie i jego dziejach. Nasi przewodnicy z przyjemnością odpowiedzą na każde zadane pytanie od dociekliwych maluchów. Gwarantujemy pełne zaangażowanie i dołożymy wszelkich starań by pobyt dzieci w tym miejscu na długo pozostał w ich pamięci.

ATRAKCJE DODATKOWE

Warsztaty plastyczne

  Skamieniałości jak malowane; W trakcie zajęć uczestnicy dowiedzą się, jak kolorowy był świat dawno wymarłych organizmów i co wiemy dziś na temat ubarwienia dinozaurów. Równocześnie będą mieli sposobność samodzielnie pomalować gipsową podobiznę dinozaura lub muszli amonita.

  Czas trwania warsztatów: 45 minut
  Cena warsztatów: 17 zł/os.

  NAJCZĘSTSZE PYTANIA I WAŻNE INFORMACJE

  1 opiekun na 10 dzieci ma wstęp gratis.

  Bilety można odebrać w kasie głównej JuraParku lub PNiEC.

   Przewodnik oprowadza grupę jedynie po ścieżce edukacyjnej JuraParku (z Tunelem Czasu i Pawilonem Paleontologicznym), co zajmuje około 2h.

  Zwiedzanie JuraParku z Tunelem Czasu i Pawilonem Paleontologicznym- 2h. PNiEC- 1h. Oceanarium Prehistoryczne- 15 min. Kino 5D- 10 min. Warsztaty 30-45 min. Zjedzenie obiadu- 30 min. Zabawa w Parku Rozrywki, Małpim Gaju i na placu zabaw- nielimitowana 😉

   W razie deszczu urządzenia na Parku Rozrywki mogą zostać wyłączone z użytku dla Waszego bezpieczeństwa. Choć nie odpowiadamy za aurę na zewnątrz, do każdej grupy podchodzimy indywidualnie i staramy się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Jeżeli pogoda pokrzyżuje Wam plany postaramy się zagospodarować Wam czas w inny sposób, jeśli to możliwe. Zabezpieczcie się jednak, ubierając się odpowiednio do warunków atmosferycznych, szczególnie jeśli prognoza pogody wydaje się nie być najkorzystniejsza.

  Płacicie Państwo za faktyczną liczbę osób, która się u nas pojawi. Prosimy jednak o wcześniejszą informację, jeśli będzie to znacząca różnica.

  Nasi partnerzy

  mebenefit
  nawypad
  kuratoriumoswiaty
  orot
  pepsi-logo
  piastgliwice
  pgi
  Uniwersytet Opolski
  QlturaProfit
  dinoridgelogo
  us-logo
  visitopolskie
  dmit
  zadowolonykonsument
  guido
  GSU-pdf-300x214
  hydropolis
  krainadinozaurow
  ogrodbotaniczny
  Translate »
  Sprawdź pogodę