Zamknij

szkoły średnie

BAWIMY SIĘ UCZĄC

Młodzi dorośli nastolatkowie mają wyjątkowe potrzeby i nie łatwo skupić ich uwagę. Dlatego dołożyliśmy wszelkich starań by Jurapark w Krasiejowie na nie odpowiedział. Zagwarantujemy im wspomnienia oraz ogromną dawkę nauki, podanej w atrakcyjny sposób.

Nastolatkowie poznają naszych przewodników praktyków i pasjonatów nauki, z którą już niedługo na studiach będa mieli do czynienia, a nasze kolekcje muzealne czy ścieżka dydaktyczna i warszatay pozwolą im na żywo zobaczyć to, o czym dotychczas czytali w książkach.

 • Bilet Kompleksowy – 79 zł./os. (Park Nauki i Ewolucji Człowieka, JuraPark, Tunel Czasu, Prehistoryczne Oceanarium, Pawilon Paleontologiczny, Park Rozrywki, Plac Zabaw)
 • Bilet JuraPark – 59 zł./os. (JuraPark, Tunel Czasu, Prehistoryczne Oceanarium, Pawilon Paleontologiczny, Park Rozrywki, Plac Zabaw)
 • Bilet PNiEC – 39 zł./os. (Park Nauki i Ewolucji Człowieka)
 • Przewodnik – 5 zł./os.
  ◦ grupy poniżej 15 osób – 75 zł/grupa
 • Warsztaty – 17 zł/os.
 • Lekcja – 200 zł/grupa
 • Kino 5D – 13 zł/os.
 • MENU DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

  • I danie (zupa dnia) – 8 zł/os.
  • II danie (filet drobiowy/rybny + frytki + surówka) – 29 zł/os.
  • II danie (pierogi ) – 19 zł/os.
  • kubełek (nuggetsy + frytki) – 25 zł/os.
  • Zestaw I (zupa + II danie filet) – 37 zł/os.
  • Zestaw II (zupa + II danie pierogi) – 27 zł/os.

  Wymagana wcześniejsza rezerwacja.
  Jednakowy zestaw obiadowy dla całej grupy.
  Na 10ro dzieci – 1 opiekun korzysta z bezpłatnego posiłku.

UCZYMY SIĘ BAWIĄC

Nasza oferta jest szeroka i wykuwana w ogniu lat doświadczeń. Jesteśmy jednak otwarci na wasze pomysły i wspólne stworzenie idealnego planu.

Poniżej zapoznacie się z sugerowanymi atrakcjami dla uczniów szkół średnich. Możemy jednak modyfikować pakiety atrakcji według Państwa potrzeb. Nie zapomnijcie też o przysługującym organizatorom prezencie – Podwójnym biletom do Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie !

Warsztaty edukacyjne

Warsztaty paleontologiczne

  Tworzenie gipsowych odlewów tropów dinozaurów. Uczniowie dowiadują się w jaki sposób powstały skamieniałości, które przetrwały miliony lat.

  Czas trwania warsztatów: 45 minut
  Cena warsztatów: 17 zł/os.

  Lekcje muzealne

  Kiedy smoki władały światem

  Opowieść o dinozaurach, przedstawienie historii najsłynniejszych wymarłych zwierząt od ich pojawienia się na Ziemi po wielkie wymieranie. Podczas zajęć przewidziane są:
  – pokaz multimedialny w sali kinowej
  – pokaz prawdziwych skamieniałości

  wędrówki przez dzieje

   Zajęcia ukazujące jak na przestrzeni milionów lat zmieniał się wygląd obszaru, który stał się Polską. Przedstawiamy wygląd naszej części świata w poszczególnych epokach oraz prezentujemy skamieniałości, które zostały znalezione na terenie naszego kraju. Podczas zajęć przewidziane są:
   – pokaz multimedialny w sali kinowej
   – oprowadzenie po ścieżce dydaktycznej w Pawilonie Nauki i Ewolucji Człowieka

   Skąd przyszedłeś człowieku?

   Zajęcia dotyczące ewolucji rodzaju ludzkiego i przedstawienie miejsca człowieka w świecie nieożywionym. Podczas zajęć przewidziane są:
   – pokaz multimedialny w sali kinowej
   – oprowadzenie po ścieżce dydaktycznej w Pawilonie Nauki i Ewolucji Człowieka

   Czas trwania warsztatów: 45 minut
   Cena warsztatów: 200 zł/grupa.

   OFERTY SPECJALNE

   "DINOZAURY NIE WYMARŁY TYLKO SKRZYDŁA ROZPOSTARŁY" - NOWOŚĆ!

   Zajęcia z panem Krzysztofem oraz jego podopiecznymi – potomkami dinozaurów, czyli drapieżnymi ptakami. Podczas spotkań dowiecie się co wspólnego miały dinozaury i ptaki, poznacie zwyczaje uskrzydlonych bohaterów, a nawet będziecie mogli im spojrzeć prosto w oczy czy potrzymać na swym ramieniu. Kontakt z drapieżnymi ptakami w połączeniu z żywą opowieścią prowadzącego będzie niezapomnianą lekcją przyrody, która pozostanie z Wami na długo!

   Czas trwania warsztatów: 60 minut
   Cena warsztatów: 18 zł/os.
   Grupa min. 40 osób 

   EVENTY DLA SZKÓŁ

    Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie to idealne miejsce na organizację imprez szkolnych, dlatego oprócz zwiedzania atrakcji oferujemy:

    – Spotkania integracyjno-zapoznawcze przy ognisku
    – Spotkania na zakończenie roku szkolnego

    – Studniówki

    Dla zaprawionych „wycieczkowiczów” mamy do zaoferowania pole namiotowe w malowniczej scenerii w bliskim sąsiedztwie lasu.

    ZOBACZ, CO O NAS MÓWIĄ

    Anna
    Braliśmy udział w warsztatach, lekcjach, doświadczeniach, dzieci są zachwycone, uważam że dla szkół jest bardzo dużo atrakcji.
    Małgorzata
    Wszystko było atrakcyjne (oczywiście lekcje z przewodnikiem inaczej odbierają opiekunowie, a inaczej uczniowie). Dla mnie osobiście przewodnik był super!
    Karina
    Super miejsce dla dzieci i dla dorosłych. Mnóstwo ciekawych wiadomości, przekazanych w super sposób. Przemiła obsługa.
    Karol
    Jesteśmy bardzo zadowoleni, gdyz Park dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych, nawet tych na wózkach inwalidzkich. Takie osoby również mogły skorzystać nawet z tunelu czasu co było miłym zaskoczeniem, że zmieściły się w pociągu bez przenoszenia ich. Obsługa bardzo pomocna i miła, wychodząca naprzeciw oczekiwaniom klientów.
    Kliknij tutaj

    NAJCZĘSTSZE PYTANIA I WAŻNE INFORMACJE

    1 opiekun na 10 dzieci ma wstęp gratis.

    Bilety można odebrać w kasie głównej JuraParku lub PNiEC.

     Przewodnik oprowadza grupę jedynie po ścieżce edukacyjnej JuraParku (z Tunelem Czasu i Pawilonem Paleontologicznym), co zajmuje około 2h.

    Zwiedzanie JuraParku z Tunelem Czasu i Pawilonem Paleontologicznym- 2h. PNiEC- 1h. Oceanarium Prehistoryczne- 15 min. Kino 5D- 10 min. Warsztaty 30-45 min. Zjedzenie obiadu- 30 min. Zabawa w Parku Rozrywki, Małpim Gaju i na placu zabaw- nielimitowana 😉

     W razie deszczu urządzenia na Parku Rozrywki mogą zostać wyłączone z użytku dla Waszego bezpieczeństwa. Choć nie odpowiadamy za aurę na zewnątrz, do każdej grupy podchodzimy indywidualnie i staramy się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Jeżeli pogoda pokrzyżuje Wam plany postaramy się zagospodarować Wam czas w inny sposób, jeśli to możliwe. Zabezpieczcie się jednak, ubierając się odpowiednio do warunków atmosferycznych, szczególnie jeśli prognoza pogody wydaje się nie być najkorzystniejsza.

    Płacicie Państwo za faktyczną liczbę osób, która się u nas pojawi. Prosimy jednak o wcześniejszą informację, jeśli będzie to znacząca różnica.

    Nasi partnerzy

    pgi
    Uniwersytet Opolski
    JPS_logo
    bkt_pomaranczowe
    orot
    pepsi-logo
    hotel-bajka
    Sprawdź pogodę