Gastronomia

Restauracja w JuraParku Krasiejów

Restauracja to jeden z najważniejszych punktów w naszym JuraParku. Ugościmy tutaj każdego zmęczonego zwiedzaniem i odkrywaniem prehistorycznego świata. Jeżeli przyjeżdżasz do nas z grupą młodych poszukiwaczy przygód – mamy sposób na ich wielki głód. Kiedy jednak spędzasz czas w naszym parku z Rodziną, polecamy nieśpiesznie skorzystać z tego co oferujemy.

Bajkowa Zima

Kiedy wszystko na dworze się zmienia, dni stają się coraz krótsze, dinozaury powoli szykują się do zimowego odpoczynku, Restauracja w Juraparku Krasiejów również się zmienia – w bajkową Chatę Świętego Mikołaja. W powietrzu unosi się wtedy zapach zimowej herbaty i grzanego wina z pomarańczą, goździkami, anyżem i cynamonem. W wielkim piecu pieką się pierniki, by za chwilę trafić do rączek małych artystów, którzy udekorują je wg własnego uznania. Szefowa kuchni nadzoruje lepienie pierogów i produkcję świątecznych krokietów. Praca wre, niczym w wielkiej fabryce Elfów, które ochoczo uwijają się, aby zdążyć z pakowaniem prezentów i szykowaniem niespodzianek dla wszystkich dzieci, które chcą odwiedzić Świętego Mikołaja.

Wyjątkowe miejsce na imprezę

Jeżeli jeszcze mnie zaplanowałeś, gdzie będzie się odbywać Twoja najbliższa impreza rodzinna, to wiedz, ze trafiłeś do miejsca, które będzie na nią idealne. Piękny, świąteczny wystrój sali otrzymujesz od nas w „pakiecie startowym”, zaś każde menu dopasowujemy do indywidualnych oczekiwań organizatora. Przygotowujemy dania tradycyjne, z najlepszych składników i według sprawdzonych receptur.

Świąteczny catering

Warto o Świętach pomyśleć już teraz i zaplanować sprzątanie, mycie okien, wietrzenie, gotowanie i pieczenie. A jeżeli już to wszystko mamy dokładnie ułożone i zorganizowane to gdzie zaplanowaliśmy czas dla nas i naszych bliskich? Aby nie zatracić magii Świąt, polecamy skorzystać z pomocy naszych wyśmienitych kucharzy, a docenią to z pewnością wszyscy domownicy. Pierogi różnej maści, krokiety, uszka czy domowy barszcz nie muszą być już zmorą przygotowań do Wigilii – wystarczy, że do 20 grudnia 2022 zamówisz dania na świąteczny stół, a odbierzesz je dzień przed Wigilią.

Wigilia klasowa lub wigilia firmowa

Czas Świąt Bożego Narodzenia sprzyja spotkaniom z pracownikami i ich rodzinami. W pięknie udekorowanej sali, rozświetlonej tysiącami światełek, przepełnionej zapachem choinek i gorącej czekolady miło jest podziękować sobie nawzajem za wspólnie przepracowany rok. Uzupełnieniem takiego wyjątkowego spotkania będzie wyśmienite menu, pełne świątecznych rarytasów, przygotowanych przez naszych kucharzy.

Jednak spotkania świąteczne nie są jedynie domenom dorosłych. Każda klasa, nie ważne czy to w szkole podstawowej czy średniej, spotyka się przed Świętami na tradycyjnej wigilii klasowej. A może by tak wyjść ze szkolnych murów i zorganizować takie spotkanie właśnie w JuraParku? Szczególnie, kiedy za chwilę egzamin lub matura i jest to tak naprawdę wasza ostatnia w takim gronie wigilia.