Zamknij
wycieczki szkolne

Wycieczki szkolne

Na każdą porę roku:

panorama juraparku krasiejów

WIOSENNA INTEGRACJA

Doświadczenia i emocje – to najbardziej w nas zostaje. Spraw, aby Twoja klasa zapamiętała szkolna wycieczkę na długo! Zarezerwuj wyjazd już dziś, a o dobre emocje zadba nasz zespół. 

STRASZNie fajna JESIEŃ

Czy wiesz, że jesienią w JuraParku straszy? Podobno budzą się zmory i upiory! Dla tych mniej odważnych mamy dostępny cały pakiet atrakcji, a dla śmiałków jest coś ekstra!

ZIMA pełna niespodzianek

Kiedy za oknem robi się zimo i ponuro, przyjedź z klasą do Wioski Mikołaja – tutaj zawsze jest ciepło i kolorowo, a nasze psotne Elfy nie pozwolą Wam się nudzić!

To będzie fantastyczny czas spędzony na odkrywaniu świata!

Napisz do nas –  stworzymy plan wycieczki dla Twojej grupy.

INTEGRACJA

Nie ważne czy odwiedzicie nas już jako klasa z długim stażem w szkolnych ławach czy dopiero co poznający się koledzy - dołożymy wszelkich starań aby wycieczka do JuraParku jeszcze bardziej zacieśniła Wasze relacje.

ZABAWA

Zabawa to coś, co dzieci lubią najbardziej! Czeka na Was ogromny Plac Zabaw, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Obok Park Zabaw i Małpi Gaj, gdzie nie tylko czekają na najzręczniejszych całe systemy przejść i zjeżdżalni, ale również trampoliny, eurobungee i wielki basen z kulkami.

PRZYGODA

Wasza przygoda rozpoczyna się tuż po przekroczeniu bram JuraParku. Podążając tropami naszych dinozaurów traficie na ogromne i bardzo małe, prehistoryczne gady, dinozaury i inne zwierzęta, które zamieszkały w dawnej kopalni iłu. Po ścieżce poprowadzi Was przewodnik i gra terenowa skrywająca ciekawe zagadki – podążajcie tropami – przygoda czeka tuż za rogiem.

EDUKACJA

Nauka i zgłębianie często niełatwych zagadnień z zakresu historii czy geografii wcale nie musi być nudne. Wykorzystujemy swoje wieloletnie doświadczenie, aby w sposób przystępny i zrozumiały mówić o rzeczach, które czasami ciężko sobie wyobrazić. Nasze zasoby pozwalają nam realizować kreatywne zajęcia z zakresu historii, biologii i geografii. Dołożyliśmy wszelkich starań, by połączyć obecną podstawę programową z możliwością wartościowego i kreatywnego spędzenia czasu w naszym parku. Zapewnimy Wam dzień pełen wiedzy i zabawy.

PROPOZYCJE OBIADOWE

9 zł/porcja

ZUPY

  • pomidorowa
  • rosół z makaronem
28 zł/porcja

KUBEŁEK

  • nuggetsy drobiowe lub vege, fryki, woda
22 zł/porcja

DANIA GŁÓWNE

  • pierogi ruskie-5 szt., woda
  • spagetti, woda
32 zł/porcja

DANIA GŁÓWNE II

  • filet drobiowy lub rybny, frytki, surówka, woda

OFERTY SPECJALNE

ZAPROSZENIE DLA ORGANIZATORA

Dla organizatora wycieczki przygotowaliśmy specjalny upominek w postaci 2-osobowego biletu wstępu do JuraParku Krasiejów. Szczegółowe informacje jak odebrać upominek otrzymasz podczas rezerwacji wycieczki.

ZIELONE SZKOŁY

Zielone szkoły są ciekawą i coraz popularniejszą formą zajęć pozalekcyjnych. Przybierają one formę grupowego wyjazdu. Ich charakterystyczną cechą jest wybór i podróż w miejsce o bogatych walorach przyrodniczych. Najlepsze wobec tego są ośrodki takie jak nasz - mieszczące się niedaleko lasu, z dala od dużych ośrodków miejskich.

KOLONIE I OBOZY

Na letnie kolonie w JuraParku Krasiejów zapraszamy razem z Biurem Podróży Almatur z Opola - pełna oferta aktywnego spędzenia czasu pod okiem wykwalifikowanej kadry znajduje się tutaj -> SPRAWDŹ. Ponadto dysponujemy również dużym zapleczem do organizacji pikników, obozów strażackich i harcerskich.

Masz pytania? Napisz do nas!

Chętnie doradzimy i odpowiemy na Twoje wiadomości.

NAJCZĘSTSZE PYTANIA I WAŻNE INFORMACJE

1 opiekun na 10 dzieci ma wstęp gratis,

liczba opiekunów powinna zostać zwiększona, jeśli w wycieczce biorą udział małe dzieci lub osoby niepełnosprawne

Bilety można odebrać w kasie głównej JuraParku lub PNiEC.

 Przewodnik oprowadza grupę jedynie po ścieżce edukacyjnej JuraParku (z Tunelem Czasu i Pawilonem Paleontologicznym), co zajmuje około 2h.

Zwiedzanie JuraParku z Tunelem Czasu i Pawilonem Paleontologicznym- 2h. PNiEC- 1h. Oceanarium Prehistoryczne- 15 min., Warsztaty 30-45 min. Zjedzenie obiadu- 30 min. Zabawa w Parku Rozrywki, Małpim Gaju i na placu zabaw- nielimitowana 

 W razie deszczu urządzenia na Parku Rozrywki mogą zostać wyłączone z użytku dla Waszego bezpieczeństwa. Choć nie odpowiadamy za aurę na zewnątrz, do każdej grupy podchodzimy indywidualnie i staramy się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Jeżeli pogoda pokrzyżuje Wam plany postaramy się zagospodarować Wam czas w inny sposób, jeśli to możliwe. Zabezpieczcie się jednak, ubierając się odpowiednio do warunków atmosferycznych, szczególnie jeśli prognoza pogody wydaje się nie być najkorzystniejsza.

Płacicie Państwo za faktyczną liczbę osób, która się u nas pojawi. Prosimy jednak o wcześniejszą informację, jeśli będzie to znacząca różnica.

Nasi partnerzy

pgi
Uniwersytet Opolski
JPS_logo
bkt_pomaranczowe
orot
pepsi-logo
hotel-bajka
Sprawdź pogodę