Majówka w JuraParku

Z czym kojarzy Ci się majówka?

  • Z wolnym czasem z rodzina i znajomymi?
  • Z dobrym jedzeniem i grillowaniem?
  • Ze świetną zabawą i dodatkowymi atrakcjami dla dzieci?
  • Z wypoczynkiem z dala od miasta?
  • Z miło spędzonym czasem?

A może by tak wszystko to połączyć i spotkać się w JuraParku Krasiejów? Czemu nie! Mamy dla Was przygotowane liczne dodatkowe atrakcje dla dzieci – małych i dużych!

kup bilet już dziś i planuj przygodę!

Kup bilet online nawet 25% taniej niż w kasie!
Gwarancja najniższej ceny na 4 dni przed przyjazdem.

Mnóstwo zabawy – bo przecież JuraPark to nie tylko dinozaury, ale również Park Rozrywki. Karuzele na plaży, mini samochodziki, eurobungee, Małpi Gaj dla najbardziej sprawnych ukryty za placem zabaw, a dla maluchów ciuchcia czy wielki basen z kulkami.

Najbliższy weekend majowy będzie w JuraParku rajem dla dzieci. Będzie wesoło, będzie kolorowo i dinozaurowo! Kraśka i Jej kolega Dinozaur oraz Jaskiniowcy będą z Wami na każdym kroku, a nasi animatorzy zadbają o to, aby wszystkie dzieci i ich rodzice świetnie spędzili ten czas.

Czekają na Was m.in.:

Ścieżka z dinozaurami
Park Nauki i Ewolucji Człowieka
Kino 5D
Park Rozrywki oraz Plac zabaw i Park Zabaw
Tunel Czasu
Prehistoryczne oceanarium
oraz wiele innych atrakcji oraz zabaw z naszymi animatorami! 

 

TERMIN: 27-28.04 oraz 1-5.05

 

kup bilet już dziś i planuj przygodę!

Kup bilet online nawet 25% taniej niż w kasie!
Gwarancja najniższej ceny na 4 dni przed przyjazdem.

 

Wśród czekających atrakcji na terenie naszego parku znajdują się jedne z największych w Europie czynnych wykopalisk paleontologicznych.

Park Nauki i Ewolucji Człowieka to miejsce, gdzie można zgłębić tajemnice ewolucji człowieka oraz poznać fascynujące fakty dotyczące naszego gatunku. Interaktywne wystawy i pokazy umożliwiają uczestnikom zanurzenie się w fascynujący świat nauki.

Dla najmłodszych gości przygotowano wielki plac zabaw oraz park zabaw z karuzelami i innymi atrakcjami, które zapewnią im wiele radości i zabawy. Rodzice mogą spokojnie odpocząć, wiedząc że ich dzieci są bezpieczne i bawią się dobrze.

A dla tych, którzy zgłodnieją po intensywnym zwiedzaniu, przygotowaliśmy bogatą ofertę gastronomiczną.

W naszym parku każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od wieku czy zainteresowań. Zapraszamy do odwiedzenia naszych atrakcji i spędzenia niezapomnianego dnia pełnego wrażeń i przygód!

Zapraszamy do JuraParku Krasiejów na miłe spędzenie czasu z dala od miejskiego zgiełku! Czekamy na Was z otwartymi ramionami!

Do zobaczenia już 27 kwietnia!